lekarz Albert Mieczyński

Psychiatra

3,7
3,9

Pan doktor potraktował mnie bardzo przedmiotowo. Poczułam się jak kolejny pacjent tylko do odhaczenia. Wizyta trwała 3 minuty. Zero rozmowy i zainteresowania. Żadnych pytań o samopoczucie i ogólny stan zdrowia. Zero próby zrozumienia mojego problemu. Jedyne co usłyszałam, to, że wizyta kosztuje 120zł.

Wizyta trwała 4minuty, a na koniec nie usłyszała/em nawet diagnozy, wiec nadal nie wiem na czym polega mój problem. Pan doktor po 4 minutach wspomniał tylko o zapłacie i koniec :) po wizycie wręcz poczułam/em się gorzej, nie polecam.

Witam. To jedyny lekarz na śląsku który ma bardzo dobre podejście do pacjęta z każdym schorzeniem. Wysłucha pacjęta do końca i zaleci stosowną terapię. Skutecznie dobiera lekarstwa. Pomógł mojej córce. Polecam, jest naprawdę super specjalistą w dziedzinie psychiatri.

Zostałam na rok pacjentką tego lekarza, potem odległość do przychodni zadecydowała o zmianie miejsca leczenia.Lekarstwo , które mi zapisał biorę do dziś, pozwala mi normalnie funkcjonować przy nerwicy lękowej.Zostało mi doskonale dobrane za pierwszym razem. Zapiszę się na wizytę w przychodni na Żelaznej.

Zapiszę się na wizytę w przychodni na Żelaznej.

Jestem bardzo zadowolony z leczenia u pana doktora, polecam.

Jestem bardzo zadowolony z leczenia u pana doktora, polecam.

Lekarz,bardzo uprzejmy.Wizyta o wyznaczonej godzinie.Polecam!

Lekarz,bardzo uprzejmy.Wizyta o wyznaczonej godzinie.Polecam!

Polecam, jestem b. zadowolona z leczenia

Polecam, jestem b. zadowolona z leczenia