lekarz Albert Mieczyński

Psychiatra

Profesjonalne podejście do pacjenta. Pan doktor wysłuchał, postawił trafną diagnozę, zalecił leczenie. Wzbudza zaufanie od pierwszej wizyty.

Spokojny i cierpliwy, wszystko jasno mi wytłumaczył odnośnie zaburzeń lękowych. Po zaleconym leczeniu większość objawów już ustąpiła. Polecam.

"Skoro jest już lepiej, to po co pani przyszła" tyle mogło by wystarczyć. Dawno nie czułam się, tak źle. Jak przyszłam do domu, to tylko atak paniki, zdenerowanie i teraz mogę powiedzieć, że "czuję się gorzej" Pan jest nieprofesjonalny, nie raczy nawet spojrzeć, zero empatii i zrozumienia. Jakbym wiedziała, czemu jest mi źle, czemu się tak zachowuje a nie inaczej, dlaczego mam zmienne nastroje i tysiąc innych rzeczy to bym nie prosiła o pomoc. Liczył ze się otworzę w 2 minuty i opowiem całe moje życie w pigułce.. Ważne, że dostałam leki, o których nie mam pojęcia na co są i diagnozę wystawiona, o której nie raczył poinformować. Ważne że odhaczona na karteczce. Jestem zrażona i już podziękuję.

Wizyta w ramach NFZ trwała niecałe 5 minut. Pan Mieczyński nie zaszczycił mnie nawet swym spojrzeniem. Prócz mnie w poczekalni przychodni kilka innych osób, niestety przez drzwi było słychać każdą rozmowę odbywaną w środku - totalny brak dyskrecji, a tu przecież ludzie przychodzą z poważnymi problemami. Ponadto, cała atmosfera wizyty "siadaj, mów szybko co chcesz, bach recepta, następny!" powoduje, że człowiek wychodzi w stanie gorszym, niż przyszedł. Jeśli macie poważne problemy, myśli samobójcze, nie przychdźcie do Epione Katowice na wizyte NFZ! Po wyjściu będziecie się czuć jeszcze gorzej. Odradzam.

Wizyta z NFZ w Epione w Katowicach ul. Zawiszy Czarnego-jedna z gorszych w moim życiu, pierwszy raz byłam u psychiatry i porażka, lekarz potraktował mnie przedmiotowo, oschle, bez empatii, był niespokojny i podenerwowany, na korytarzu mnóstwo pacjentów- ilość nieproporcjonalna do godzin pracy, wizyta trwała kilka minut i ograniczała się do wypisania recepty.Dało się odczuć, że lekarz w ogóle nie jest zainteresowany problemem pacjenta, byle odbębnić wizytę, żenada. Zdecydowanie nie polecam.Pomoc otrzymałam od psychologa i psychoterapeuty- dla nich wielki szacunek/umiejętność wysłuchania pacjenta, poświęcenie czasu, empatia/.

Pan doktor potraktował mnie bardzo przedmiotowo. Poczułam się jak kolejny pacjent tylko do odhaczenia. Wizyta trwała 3 minuty. Zero rozmowy i zainteresowania. Żadnych pytań o samopoczucie i ogólny stan zdrowia. Zero próby zrozumienia mojego problemu. Jedyne co usłyszałam, to, że wizyta kosztuje 120zł.

Wizyta trwała 4minuty, a na koniec nie usłyszała/em nawet diagnozy, wiec nadal nie wiem na czym polega mój problem. Pan doktor po 4 minutach wspomniał tylko o zapłacie i koniec :) po wizycie wręcz poczułam/em się gorzej, nie polecam.

Witam. To jedyny lekarz na śląsku który ma bardzo dobre podejście do pacjęta z każdym schorzeniem. Wysłucha pacjęta do końca i zaleci stosowną terapię. Skutecznie dobiera lekarstwa. Pomógł mojej córce. Polecam, jest naprawdę super specjalistą w dziedzinie psychiatri.

Zostałam na rok pacjentką tego lekarza, potem odległość do przychodni zadecydowała o zmianie miejsca leczenia.Lekarstwo , które mi zapisał biorę do dziś, pozwala mi normalnie funkcjonować przy nerwicy lękowej.Zostało mi doskonale dobrane za pierwszym razem. Zapiszę się na wizytę w przychodni na Żelaznej.

Zapiszę się na wizytę w przychodni na Żelaznej.

Jestem bardzo zadowolony z leczenia u pana doktora, polecam.

Jestem bardzo zadowolony z leczenia u pana doktora, polecam.