Aldona Wczysła

2,5
2,5

Niesympatyczna osoba, złe podejście do pacjenta, traktuje pacjentów przedmiotowo

Brak kompetencji idzie w parze z brakiem kultury. Szczerze odradzam. Nie mila nie sympatyczna. Postawila zla diagnoze!!!!! W tej chwili moja mama nie widzi a jest po operacji na ktora ona ja skierowala!!!!! a widziala i to b dobrze! odradzam!!!! SZOK!!!

Nie polecam, ta kobieta stanowczo nie nadaje się na lekarza. Potraktowała mnie i moje dziecko jak najgorsze śmieci w momencie jak podjechałam z dzieckiem z krwawiącym okiem.. jeszcze nikt nie potraktował mnie w ten sposób. Trzeba umieć być człowiekiem a nie takim gburem. Szok! Ale nie chce tutaj wróżyć Pani doktor ... ale Niech Pani Pamięta, że całe zło wyrządzone komuś wraca do Nas.. także .. czary mary...

Nie polecam, ta kobieta stanowczo nie nadaje się na lekarza.
Trzeba umieć być człowiekiem a nie takim gburem.
Szok!

Nie polecam, nie polecam!!! Naprawdę szkoda czasu i nerwów, nieuprzejmość to pkt. 1, pacjenta traktuje się jak powietrze, nie przeprowadzi wywiadu bo się spieszy,nie da dojść do słowa, po założeniu okularów wada pogłębiała się w krótkim czasie, wydanie stosownego zaświadczenia nie wchodzi w grę, można zostać zbluzganym, bo dla Pani dr to "zadanie domowe", nagły przypadek też nie ma szans by był przyjęty nawet jeśli to jest cierpiące dziecko.Wysyła na prywatne badania bez sensu. Za prywatną wizytę można nie dostać rachunku jeśli o taki się prosi.Dr nie pamięta co było na poprzedniej wizycie- nawet nieodległej.W ogóle pacjent jest najmniej istotny.Personel z rejestracji też opieszały i dość nieuprzejmy.

Bardzo miła, uśmiechnięta, życzliwa pani doktor. Profesjonalne i kompetentne badanie, wyjaśnienie istoty choroby i zaplanowanie skutecznego leczenia. polecam!

Brak kompetencji idzie w parze z brakiem kultury.Szczerze odradzam

Brak kompetencji idzie w parze z brakiem kultury.Szczerze odradzam