lek. dent. Aleksander Karpów

Kompetencja, uczciwość, fachowość i super podejście do pacjenta w każdym wieku i z każdym problemem stomatologicznym - serdecznie polecam doktora Aleksandra

Bardzo dobry dentysta. Spokojnie i rzeczowo objaśnił sposób leczenia, które przeprowadził z dużym profesjonalizmem. Widać, że komfort i zadowolenie pacjenta są dla pana doktora bardzo ważne. Wysokie kompetencje zawodowe, jak i uprzejmość lekarza sprawiają, że znika strach przed kolejnymi wizytami.

Najlepszy dentysta w mojej długiej historii leczenia zębów. Uratował to wszystko czego poprzedni lekarze nie potrafili wyleczyć albo po prostu leczyli nieudolnie. Naprawdę gorąco polecam doktora Olka ponieważ jest jednym z niewielu uczciwych i fachowych stomatologów