lekarz Aleksander Litwinowicz

Neurochirurg

Wyjątkowo komunikatywny lekarz.Świetny neurochirug. Przekonał mnie o konieczności operacji i wrócił mi chęć do życia.Wzbudza zaufanie , nie zostawia pacjenta "smemu sobie".

BEZNADZIEJNY przypadek,razem ze swoja zonka trzepia spora kase na nieszczesciu ludzi chorych w szpitalu wojskowym,Prosze uwazac na ich slodkie minki:) i brak doswiadczenia w sztuce lekarskiej:O!!!

BYŁEM W CZERWCU OPEROWANY PRZEZ TEGO NEUROCHIRURGA - POLECAM JEST MIŁY I KOMUNIKATYWNY, ŁATWO NAWIĄZAĆ Z NIM KONTAKT A CO NAJWAŻNIEJSZE NIE MA TAK ZWANEJ TEJ JAK JA TO NAZYWAM GŁUPIEJ MANIERY LEKARSKIEJ

wspaniały lekarz i chociaż jeszcze nie doszedłem do pełnej sprawności i chyba nie dojdę to i tak jestem bardzo wdzęczny za to że dzięki niemu zacząłem chodzić.

Cudowny człowiek,doskonały lekarz,pod jego skalpelem czułam się bezpiecznie,a jaką mam piękną maleńką bliznę.polecam.

Dwa lata temu byłam operowana przez doktora Litwinowicza. Jest to lekarz godny zaufania.Polecam wszystkim.Miły ,uprzejmy.kompetentny.

FACHOWIEC- gatunek na wymarciu, juz po pierwszej wizycie wiedziałam, że trafiłam w dobre ręce. Polecam każdemu, kto maproblem ze zdrowiem.

bardzo kompetentny potrafi wytłumaczyć sposób leczenia i do tego świetny neurochirurg

Genialny Neurochirurg - Polecam Wszystkim

Genialny Neurochirurg - Polecam Wszystkim

Doskonały lekarz, jakich w dzisiejszych czasach na prawdę mało. Polecam.

Doskonały lekarz, jakich w dzisiejszych czasach na prawdę mało. Polecam.