lekarz Aleksander Słomiński

Ginekolog

Miły, kontaktowy, rzetelny, profesjonalista w swoim fachu. Jestem zaskoczona jego spostrzegawczością, wiedzą oraz czasem, jaki mi poświęcił. Polecam.

Najgorszy lekarz jakiego znam nie potrafi pomóc naśmiewa się z pacjentki szczególnie młodej. Krzyczy i wyzywa gdy kobieta nie współżyje krytykuje ją i nie szanuje innych poglądów na życie. Nie potrafi w ogóle badać. Jest agresywny i jest bardzo nieprzyjemnie w jego gabinecie. Nie polecam go szczególnie młodym kobietom.

kompetentny miły lekarz, z poczuciem humoru. zawsze uśmiechnięty,z gabinecie można poczuć się swobodnie. odpowie na każde pytanie, szczegółowo wytłumaczy. Panu dr. zawdzięczam moje zdrowie i narodziny mojego synka. naprawdę godny polecenia

Rewelacyjny lekarz, jestem bardzo zadowolona z jego bardzo profesjonalnego podejścia do pracy. Jest bardzo miły, stwarza przyjazny klimat w gabinecie. W każdej chwili można do niego zadzwonić i omówić wszystkie wątpliwości jakie nas trapią.

Jestem jego pacjentką 18 lat i nie wyobrażam sobie zmienić lekarza. Takich lekarzy jest bardzo mało - sympatycznych, wzbudzających zaufanie, dających wsparcie duchowe no i poprostu z humorem!

Bardzo kompetentny i sympatyczny lekarz.

Bardzo kompetentny i sympatyczny lekarz.

Byłam u tego lekarza już kilka razy i jestem bardzo zadowolona z jego bardzo profesjonalnego podejścia do pracy. W każdej chwili można do niego zadzwonić i omówić wszystkie wątpliwości jakie nas trapią. Niestety często się spóźnia, ale trudno się dziwić skoro ma tak dużo pacjentek...

Bardzo wspaniały człowiek nie spotkam nigdzie lepszego lekarza ma podejscie do pracy bardzo przyjemna osoba.

Bardzo dobry lekarz. Solidnie wykonuje swoją pracę i stwarza przyjemną atmosferę. Polecam!!!

Jestem jego pacjentką od ponad 10lat i nie zamieniłabym na innego lekarza

Jestem jego pacjentką od ponad 10lat i nie zamieniłabym na innego lekarza