To prawdziwy lekarz z powołania. Jest lekarzem rodzinnym całej mojej rodziny. Jest wyrozumiały, kompetentny i nigdy nie odesłał mnie z kwitkiem:-)Bardzo ważne jest to, że jak niewielu lekarzy dr Szpak ma serce do człowieka i za to go cenię.

Dr. Szpak pomógł mi wielokrotnie. Gdyby nie On to już by mnie tu nie było. W porę zuważył że jest ze mną coś nie tak. zlecił odpowiednie badania i wysłał do szpitala. jet z niego super gość. Paweł

dr. Szpak jest bardzo uprzejmym i konkretnym człowiekiem. zawsze znajdzie rozwiązanie. doprowadza wszystko do końca,jest bardzo oddany swej pracy. a... co ważne- punktualny. pomógł mi wielokrotnie, zawsze stawiając dobrą diagnozę i dobierając właściwe leki. jest naprawdę ok, za co bardzo dziękuje.

Super lekarz....uratował życie mojemu mężowi, bo jako jedyny z wielu lekarzy błyskawixznie zareagował...inni olewali.

Jestem stałym pacjentem dr. Szpaka. zawsze mi pomaga, i wczuwa się w moje położenie. Nigdy nie powiedział że w moim wieku to normalne że boli. wręcz przeciwnie, stara się pomóc. jest BARDZO cierpliwy. polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Najlepszy lekarz jakiego mogłam spotkać na swojej drodze w walce z chorobą!!!

Najlepszy lekarz jakiego mogłam spotkać na swojej drodze w walce z chorobą!!!

Wciąż poszukujesz "Internista Brzeg"?

Jana Pawła II 12 lok. 3

Brzeskie Centrum Medyczne
ulica Mossora 1

Kwiatowa 2/1
49-300 Brzeg

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Med-Vita" s.c. Małgorzata Holler, Dorota Kęcka, Dorota Szubelak, Wiesława Tuczyńska
Ofiar Katynia 51