Aleksander Szwed

Ortopeda dziecięcy

2,9
2,7
2,9

Ku przestrodze rodziców. Lekarz nie stosuje metody Ponsetiego w leczeniu stóp końsko-szpotawych. Nie polecam.

Ku przestrodze rodziców.

Zostaliśmy przyjęci przez tego lekarza w szpitalu, nie bagatelizował problemu, bardzo konkretny, zrobił masę badań, nawet po ustaniu problemu z jakim do niego w trafiliśmy jeszcze sprawdzał kontrolnie przez 3 miesiące.

Nie polecam, kompletnie bledna diagnoza, zly odczyt rtg. Kolejni lekarze nie dowierzali, gdy przekazywalismy slowa uslyszane od pana Szweda. Zero empatii. Zero zainteresowania. Obecnie przed blad czekamy na powazna operacje kregoslupa dziecka.

Absolutnie nie polecam. Lekarz, który poleca profesora,ale tylko prywatnie, poza tym "obraził się",że śmiałam konsultować wadę u innego lekarza. Zero podejścia i empatii. Na koniec jeszcze butdrknął pod nosem, że oczywiście on wiedział jak to się skończy.

Wspaniały, rewelacyjny lekarz. Prowadzi mojego syna ponad 5 lat. Jest to lekarz z powołania, któremu na prawdę zależy na dzieciach. Dodam, że jest osobą najbardziej kompetentną na oddziale Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej na Unii Lubelskiej. Odpowiada na każde pytania, tłumaczy spokojnym i wyważonym głosem tak żeby wszystko zrozumieć. Operował mojego syna w wieku 6 tygodni, teraz przeprowadził zabieg przedłużania ścięgien na obie stopy i wszystko pięknie się wgoiło, bez jakichkolwiek powikłań. Chodziłam do niego z zapytaniem o każdą pierdołę, na wszystko otrzymałam odpowiedź. Ma świetne podejście do dzieci, nawet Mój "wstydzioch" się przy nim otworzył! Dziękuję Bogu, że trafiłam na doktora Szweda, bardzo nam pomógł, gdyby nie On być może moje dziecko było by kaleką, oby więcej takich lekarzy!

Nasza przygoda ze szczecinem i z panem dr Aleksandrem Szwedem zaczela sie w 2012 r gdy nasza corka miala 2 tyg ....Pan doktor bardzo kompeksowo opisal nam metode leczenia stopy konsko szpotawej u naszej corki ,dodam ze bardzo nam pomugl z ta szpotawoscia cork ma zaraz 2 lata pieknie chodzi i biega ....nie zgadzam siez opiniami innych pseudo pacjentow ze doktor np niekompetentny itp...to jest doktor badzo mily sympatyczny i ma umiejetnosci i zna sie na roznorodnych wadach stop....a co do tego ze przyjmuje na uni lubelskiej na 3 gab ...

niekompetentny itp...to jest doktor badzo mily sympatyczny i ma umiejetnosci i zna sie na roznorodnych wadach stop....a co do tego ze przyjmuje na uni lubelskiej na 3 gab to tylko swiadczy o tym ze pan szwed jest bardzo tam potrzebny i dba o potrzeby swoich pacjentow......naprawde lekarz bardzo godny polecenia ...dla zainteresowanych ...dr aleksander szwed przyjmuje tez na ul modrej 86a w szczecinie wizyta 100zl ,my do pana doktora jechalismy z gorzowa wielkopolskiego...panie doktorze dzieekujepanu za piekna stope mojego dziecka ma pan wielki talent...Urszula skora z gorzowa wlkp

Pan dr Szwed jest naprawde godny polecenia ,mojej corce zrobil piekna noge dzieki niemu pieknie chodzi dodam ze corka cierpi na szpotawosc narazie leczenie przebiega pomyslnie .skora urszula mama natali

rekonstrukcja wykonana przez tego pana byla do poprawki..............................................................................................................................................................................................................

Nie polecam.. to nie jest specjalista który nadaje się do dzieci... pracuje na 3 gabinety (ortopedyczny,preluksacyjny i gipsownie) 3h czekania z miesięcznym dzieckiem na korytarzu aż pan doktor przyjmie... po zrobieniu usg stwierdził obustronne zwichnięcie stawów biodrowych i stopy końsko szpotawe...zalecił szelki pavlika mimo tego iż wiedział że nie pomogą... redresje gipsowe tak zakładał że dziecko miało odleżynę na stópce z zakażeniem.. jak się okazało u innego lekarza po zrobieniu zdjęcia RTG wyciąg zalecany przez dr Szweda nie pomógłby na tak wysokie zwichnięcie stawów, tylko leczenie operacyjne..nie potrafi przyznać się do błędów..wypisuje skierowania na siłę tylko do swojej kliniki..Oschły..zero kontaktu z pacjentem i rodzicami..wygląda a wiecznie zmęczonego pracą..

Doskonały lekarz,miły,kompetentny, wytłumaczy wszystko,chociaż wizyta trwa dość krótko około 7 minut, polecam Pana doktora.