Ortopeda Dziecięcy

Ortopeda dziecięcy Łódź dr n. med. Zbigniew Lipczyk

Prywatny Gabinet Lekarski
ul. Tatrzańska 109 (BiLMED, wejście od ul. Tatrzańskiej na przeciwko D.H. PIONIER)
93-279 Łódź

bardzo dobry lekarz, z powołaniem. Konkretnie i na temat wyjaśnione, ustalony plan leczenia, jestem po wizycie i badaniach u Pana Lipczyka. Lekarz ma ogromną wiedzę i wzbudza zaufanie, polecam, jestem pod kontrolą Pana Lipczyka

Wolny termin: 21 Lip o 07:45. Sprawdź inny. # 2

Centrum Medyczne Trimedic
Doktora Stefana Kopcińskiego 69/71
90-032 Łódź

Po 2 niekompetentnych lekarzach w końcu trafiliśmy do specjalisty jakim jest Pan dr Pruszczyński. Doświadczenie, wykształcenie.... człowiek świetnie przygotowany. Leczenie odbywa się na wysokim poziomie. Pełen profesjonalizm. Pan dr od razu mówi jak jest, bo pewnie stawia diagnozę. Tłumaczy jak będzie wyglądało leczenie, jakie stadium choroby, co trzeba zrobić. Specjalista na naprawdę światowym poziomie. Widać na każdym kroku że świetnie przygotowany. Doświadczenie zdobyte również za granicą. POLECAMY i dziękujemy za pomoc.

Opinia dodana przez: Anna

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

dr Wojciech Masalski

Traumatolog, Ortopeda dziecięcy

Dokładny i spokojny, bardzo dużo tłumaczy umiejętnie ale ze skutkiem zdiagnozował ból w barku , widać że ma fach w rękach.

Opinia dodana przez: ANNA S

lekarz Dominik Dziadecki

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

MED-KORN Poradnie Specjalistyczne Henryk Sosna
Wyzwolenia 35/III
41-600 Świętochłowice

Doskonały lekarz ,bardzo pozytywne i cierpliwe podejście do dzieci ,właściwy człowiek na odpowiednim miejscu.Dziękujemy

Opinia dodana przez: Katarzyna

Lucyna Nowakowska

Psycholog, Ortopeda dziecięcy

goławicka 4/32

Takich psychologów jak pani Nowakowska ze świecą szukać!!! Profesjonalistka z ogromem doświadczenia, mimo to rutyna jest jej obca i do każdego przypadku podchodzi ze stu procentowym zaangażowaniem.

Opinia dodana przez: Izabella

Oddział Kliniczny Chirurgii Rekonstrukcyjnej i Artroskopowej Stawu Kolanowego
Drewnowska 75
91-002 Łódź

Pan profesor Marek Synder leczy naszego synka który ma choroba perthesa. Jestesmy zadowoleni z rezultatów jak i ze sposobu leczenia.Niema żadnych problemów z kontaktem E-mail szybka odpowiedz jest naprawdę fachowcem w swojej dziedzinie godny polecenia

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Pan Doktor ma świetne podejście do dzieci i co najważniejsze do rodziców. Martwiliśmy się o stopy synka, doktor nam wszystko wytłumaczył, zalecił odpowiednie ćwiczenia. Polecamy z czystym sumieniem.

Ostomed Sc

Urolog, Rehabilitant

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.

Opinia dodana przez: Andrzej