dr n. med. Aleksander Ulfik

To był cudowny lekarz,byl bo już odszedł z tego swiata. Znalam go 40 lat ,bardzo mi pomogl,zawsze wlasciwie mnie leczyl.Moglam dzwonic do niego o kazde porze,zawsze pomagal.Tak cudownego i dobrego lekarza jak on już nie spotkam.Nie slyszalam o nim zadnego zlego słowa.Kochany człowiek.Niech spoczywa w pokoju.

Wybrałam tego lekarza spośród wielu innych, których znam, jako prowazącego moją ciążę. Powód: 1.kompetentny, duże doświadczenie - kilka lat na katowickiej Klinice 2.Ostrożny i zapobiegliwy, daleki od hurra-optymizmu, a w temacie tak delikatnym jak ciąża to niezwykle istotne. 3.Szef dobrze funkcjonującego oddziału patologii ciaży i porodówki w szpitalu chrzanowskim - niby prowincja, a o głowę bije katowickie molohy- czyściutko, kulturalnie, miło, dobrze wyposażony i nikt tu człowieka nie wygania na gwałt do domu ani nie kładzie na korytarzu 4.Lekarz z dużą klasą i bardzo kulturalny człowiek. No i był to ...

No i był to doskonały wybór - dziecko donosiłam, bo doktor w porę zareagował. Polecam.

Zdecydowanie polecam po trzech pozostalych lekarzach trafiłam w końcu na prawdziwego specjaliste, dzieki niemu mam śliczną córeczkę.Dziękuje Panie doktorze!

Ordynator Oddziału ginekologii w Chrzanowie. Żenada.

Ordynator Oddziału ginekologii w Chrzanowie. Żenada.

Rewelacyjny ginekolog, bardzo kompetentny, zawsze poświęca mi dużo czasu i uwagi, tłumaczy wszystko dokładnie. Operował mnie w zeszłym roku i od tego czasu jestem pod jego opieką. Przemiły człowiek, bardzo uprzejmy i ma bardzo dobre podejście do pacjentek! Na prawdę szczerze polecam!

Wspanialy lekarz,mily,uprzejmy,doskonaly poloznik.U Pana doktora byla to moja pierwsza wizyta ginekologiczna,moj syn ma dzis 18 lat:)strasznie zaluje ze dzis jestem bardzo daleko od Katowic,a to ze po tylu latach pamietam Pana doktora mowi samo za siebie.POLECAM BARDZO!I POZDRAWIAM PANA DOKTORA:)

Prawdziwy profesjonalista!!!! I to chyba jest najważniejsze! Zawdzięczam mu życie! Po prostu brak słów, żeby ocenić Jego umiejętności! Wszystkie wizyty w poradni państwowej, poród w szpitalu państwowym, a opieka na bardzo bardzo bardzo wysokim poziomie!!!!!!!!!!!!!! POLECAM!

POLECAM!

ZNAKOMITY! REWELACYJNY! SUPER! NAJWSPANIALSZY LEKARZ GINEKOLOG JAKIEGO ZNAM! Miałam wielkie szczęście, że trafiłam do Pana Doktora Aleksandra Ulfika, bo dzięki temu, że On mnie leczył - "jestem". BARDZO DZIĘKUJĘ!

Uważam, że jest bardzo dobrym fachowcem, jest konkretny, ma ogromną wiedzę oraz wspaniałe podejście do pacjentek. Uprzejmy i miły. Polecam . To wspaniały człowiek.

Polecam wszystkim kobietom tego specjalistę .Jest rewelacyjnym lekarzem i co bardzo ważne miły i ma podejście do pacjentek.Wielki plus dla pana doktora Ulfika .