dr n. med. Aleksander Włodarczyk

Kardiolog

Dobry fachowiec i po prostu dobry człowiek.profesjonalne podejscie do pacjenta a co najwazniesze wzbudza zaufanie

Trafiłam do pana doktora przez przypadek ,ale jestem bardzo zadowolona ,pan doktor bardzo miły ,uprzejmy odpowie na każde pytanie bez pośpiechu ,zero stresu ,a to bardzo ważne .Jestem po wszystkich badaniach,kolejna wizyta za pół roku ....jeszcze raz dziękuję panie doktorze ......serdecznie pozdrawiam .

Bardzo dziekuje panu dr.Aleksandrowi Wlodarczykowi za fantastyczny stosunek do mnie jako pacjentki w lipcu 2016r. podczas koronografii.Mimo obaw z mojej strony przeszłam to nawet bardzo spokojnie dzięki panu dr. DZIEKUJE.

Człowiek z powołaniem. Wizyta to jak rozmowa z przyjacielem połączona z fachowym podejściem.

Dziękuję serdecznie za poradę, warto było odwiedzić, bardzo przyjemny stosunek do pacjenta.

bardzo dobry lekarzbardzo mily uprzejmny super fachowiec zawdzieczam prawdopodobnie mu zycie super polecam go zna sie na swojej pracy i dziekuje mu za wszystko

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Bytom"?

Dworcowa 22 (I p.) lok. 3
41-902 Bytom

gen. Niedźwiadka-Okulickiego 16 (Sigma-Bi)

Dworcowa 24
41-200 Bytom

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum