Kardiolog Bytom

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
41-902 Bytom

Świetny lekarz kardiolog, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, stawia trafne diagnozy, bardzo miła i uprzejma.

Opinia dodana przez: Andrzej

Dworcowa 22 (I p.) lok. 3
41-902 Bytom

Witam,lecze sie u pana doctora okolo 9lat,jestem bardzo zadowolona z podejscia do pacjenta.Moge powiedziec lekarz z powolania.Mieszkam za granica z jakim kolwiek problemem moge zadzwonic i dostac porade co powinnam zrobic.Cieplo jakie bije i czas poswiecony od pana doctora podczas wizyty i rozmowy sprawia ze czlowiek czuje sie bezpiecznie.POLECAM POLECAM i jeszcze raz POLECAM i dziekuje :-)

Opinia dodana przez: Pacjent Pacjent

Dworcowa 22 (I p.) lok. 3

BARDZO DOBRY LEKARZ LECZE SIE 12 LAT U TEJ LEKARKI

BARDZO DOBRY LEKARZ LECZE SIE 12 LAT U TEJ LEKARKI

Bytom

Dobry fachowiec i po prostu dobry człowiek.profesjonalne podejscie do pacjenta a co najwazniesze wzbudza zaufanie

Opinia dodana przez: małgorzata

Dworcowa 24
41-200 Bytom

Bardzo mily,uprzejmy,podczas pierwszej wizyty potrafi trafnie zdiagnozowac chorobe godny polecenia czlowiek,szkoda,ze takich brak w panstwowej sluzbie zdrowia

gen. Niedźwiadka-Okulickiego 16 (Sigma-Bi)
41-902 Bytom

Bardzo rzeczowy i dokładny lekarz. W każdej chwilii dostępny dla pacjenta (kontakt nawet przez telefon prywatny). W czasie pobytu na oddziale zainteresowany pacjentem i troszczący się o jego dobro. Polecam jeżeli szukacie świetnego specjalisty!

gen. Niedźwiadka-Okulickiego 16 (Sigma-Bi)
41-902 Bytom

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Uprzejma, poświęciła mi bardzo dużo czasu, dokładnie wypytując o wszystko co ma związek z moją chorobą. Jest osobą godną polecenia.

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Olejniczaka 28
41-602 Bytom

Kompetencje powiązane z udzielającą się pogodą ducha, osobisty takt - takich lekarzy (i takich ludzi w ogóle!) chciałoby się częściej spotykać w źyciu , zwlaszcza na niełatwej drodze pacjenta. Chętny do pomocy, niezdawkowy, otwarty na potrzeby chorego. Na razie tyle, bo dalsze leczenie przede mną.

Moniuszki 15 lok. 5
41-902 Rozbark, Bytom

Miła, uprzejma, kompetentna pani doktor. Dobre podejście do pacjenta, zdecydowanie polecam !

SIGMA-BI JACEK ZAMŁYŃSKI SP.J.
Leona Wyczółkowskiego 26
41-902 Bytom

Bardzo nieuprzejmy lekarz wręcz arogancki. Radzę unikać tego starszego pana. Jakby przyjmował pacjentów za karę.

Opinia dodana przez: Paulina