dr n. med. Bogusław Mazurek

Pediatra, Kardiolog

3,9
3,3
3,5

Bardzo rzeczowy i dokładny lekarz. W każdej chwilii dostępny dla pacjenta (kontakt nawet przez telefon prywatny). W czasie pobytu na oddziale zainteresowany pacjentem i troszczący się o jego dobro. Polecam jeżeli szukacie świetnego specjalisty!

Kompleksowe podejście, wywiad,badania na miejscu podczas wizyty np. UKG (ekg-tydzień przed wizytą). Miły, rzeczowy, zaangażowany. Byłam z moim nastoletnim dzieckiem w Sigmie na ul. Batorego. W ramach ubezpieczenia a nie prywatnie! a mimo to b.wysoka jakość.

Doskonały specjalista, dokładnie zbadał moje dziecko, wszystko mi zrozumiale wyjaśnił, doktor ma dobre podejście do dzieci jak również do rodziców. Doktor sam (bez mojej prośby) wypisał zaświadczenie lekarskie do pediatry, który mnie skierował z dzieckiem do kardiologa. POLECAM

Mogę wszystkim polecić tego lekarza, był rzeczowy, kompetentny. Nie bylo żadnego problemu np. z wpisem do książeczki zdrowia

bardzo fajny lekarz byłam tam w sigmie-bi

bardzo fajny lekarz byłam tam w sigmie-bi

Spełnił nasze wszystkie oczekiwania. Był kompetentny, rzeczowy i miły. Polecamy.

Spełnił nasze wszystkie oczekiwania. Był kompetentny, rzeczowy
i miły. Polecamy.

Leczył moją córkę w szpitalu w K-ach Ligocie.Zastępca ordynatora więc się troche nosi,dość niesympatyczny ale czasami schodzi na ziemie.Ma przemiłą żonę która też jest lekarzem w tym samym szpitalu i na tym samym oddziale.

Byłam u tego "lekarza" jakiś rok temu w przychodni w Bytomiu SIGMA-BI. Jest to lekarz niekompetentny, ponieważ lekarz rodzinny skierował mnie do kardiologa, by zobaczył moje wyniki EKG, ponieważ nie jest pewny za moje zdrowie, a ten stwierdził, że po co ja wogóle do niego przyszłam, przy badaniu rozmawiał przez telefon oraz zbadał pobieżnie. Dziś stawiłam się na zabieg wycinania migdałków i wyszło, że mam zaburzenie rytmu serca i jest konieczna konsultacja kardiologiczna, bo w takim wypadku nie ma mowy o operacji. NIE POLECAM TEGO LEKARZA, NIKOMU!

Doskonały fachowiec, niekoniecznie sympatyczny.

Doskonały fachowiec, niekoniecznie sympatyczny.

Lekarz nie jest miły, zero podejścia do dzieci. Nie potrafi słuchac i tylko jego zdanie sie liczy