dr n. med. Bogusław Mazurek

Pediatra, Kardiolog

Doskonały specjalista, dokładnie zbadał moje dziecko, wszystko mi zrozumiale wyjaśnił, doktor ma dobre podejście do dzieci jak również do rodziców. Doktor sam (bez mojej prośby) wypisał zaświadczenie lekarskie do pediatry, który mnie skierował z dzieckiem do kardiologa. POLECAM

Leczył moją córkę w szpitalu w K-ach Ligocie.Zastępca ordynatora więc się troche nosi,dość niesympatyczny ale czasami schodzi na ziemie.Ma przemiłą żonę która też jest lekarzem w tym samym szpitalu i na tym samym oddziale.

Doskonały fachowiec, niekoniecznie sympatyczny.

Doskonały fachowiec, niekoniecznie sympatyczny.

Nie wzbudził mojego zaufania,nie był zbyt uprzejmy i nie udzielił potrzebnych mi informacji.