lekarz Aleksander Zając

Śwetny lekarz, pełen empatii i troski. Po badaniu, wszytsko zostało mi wyjaśnione, abym niczym się nie martwiła. Jestem bardzo wdzięczna za takie podejście i opiekę. Dziękuję bardzo oraz z całego serca polecam tego lekarza, bo ja czułam od samego początku, że jestem w dobrych rękach.

Witam, chciałam wszystkich ostrzec przed Doktorem Aleksandrem Zającem. Nigdy w życiu nie spotkałam się z takim zachowaniem chamskim i nieprofesjonalnym i to ze strony lekarza. Od początku gdy tylko weszłam Doktor był naburmuszony i zachowywał się jakby był tam za karę i ja jakbym była intruzem. Ale do rzeczy.. miałam robioną Gastroskopię - to znaczy miałam mieć robioną bo finalnie nie została ona dokończona, ponieważ przez nerwy doktora i jego trzęsąca rękę nie mogłam oddychać i zaczęłam się dusić. Za pierwszym razem nawet nie widział gdzie rurka jest- wpychał ją w policzek i mówił „ o, jest, chyba poszło”.. po czym pielęgniarka uświadomiła mu, ze nie jest ta rurka w gardle.. po zwróceniu mu uwagi przez pielęgniarkę zdenerwował się jeszcze bardziej i rurkę wsadził do gardła szybko, nerwowo nawet nie wspomniał o jakichkolwiek wskazówkach, przez co ja zaczęłam się dusić i nie miałam tlenu.. podkreślam, ze nie dostałam również znieczulania miejscowego poprzez spryskanie gardła a pisało, ze będzie ono przed gastroskopia. Dodam, ze nie byłam na NFZ tylko prywatnie za 350 zł.. po tym jak się zaczęłam dusić pielęgniarka mówiła, ze trzeba wyjąc mi rurkę.. doktor wyjął, cały się trząsł i zaczął wrzeszczeć na mnie, ze proszę stad wyjść ale dosłownie - darł się. Takie osoby w wieku 80 lat znerwicowane powinny siedzieć i wypoczywać w domu a nie powinny być lekarzem i zajmować się takimi rzeczami.. mogą zrobić krzywdę komuś i tak się właśnie stało prawie w moim przypadku. Przestrzegam.. ja naprawdę szlam pozytywnie nastawiona a teraz po tym nie dość, ze nie zrobiono mi Gastroskopi, mam traumę i prawie straciłam życie. Nie polecam.. z całego serca