lek. dent. Aleksandra Brylikowska

Stomatologia to nie tylko zawód, ale również pasja. Wciąż podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach z zakresu stomatologii estetycznej (protetyka, stomatologia zachowawcza) i endodoncji. Wiedzę i umiejętności nabyte na szkoleniach wykorzystuję na co dzień w swojej pracy. Bardzo zależy mi, aby pacjent czuł się komfortowo podczas wizyt, tak aby nie były one przyczyną stresu.

Gorąco polecam Panią doktor. Ogromna wiedza, cierpliwość i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pozdrawiam.

Bardzo dobrze oceniam pracę Pani doktor, jest bardzo kontaktową, otwartą osobą, stwarza miła atmosferę w trakcie wizyt. Leczenie kanałowe bardzo delikatne, dzięki dobremu znieczuleniu nic nie czułam :) Profesjonalne podejście i bardzo ładna klinika na Złotnie. Pozdrawiam i polecam