lekarz Aleksandra Budzińska-Kostańska

Dzień dobry ,nie polecam tej pani ponieważ nie odbiera telefonów, zostawiając wiadomość na poczcie nie potrafi oddzwonić, nie podważam jej kompetencji jako lekarza ale kontakt z panią jest strasznie ciężki.

Pani doktor jest świetnym specjalistą. Lekarz z powołania i o bardzo dobrym sercu. Miła, kompetentna. Gorąco polecam wszystkim .

Niesamowity specjalista i prawdziwy lekarz z powołania. Usłyszałam o Pani doktor od kilku osób, które "wyprowadziła" z alegrii bądź też innych przypadłośći i ja również się nie zawiodłam. Odwiedziłam juz wiele lekarzy ze swoim problemem i przykro mi przyznać każdy mnie zbywał i zważal na stronę materialną. Pani doktor podeszła naprawdę fachowo do mojej sprawy, wysłuchała mnie, nie pospieszała, zleciła mi 6 tygodniową kurację i badania. Od razu widać, że zależy jej przede wszystkim na dobru pacjentów oraz na ich zdrowiu. Polecam z czystym sercem.

Pani dr jest świetnym specjalistą i bardzo dobrym człowiekiem. Pomogła mi w walce z pokrzywką, konkretna diagnoza i właściwe leczenie.Zawsze mogłam liczyć na wsparcie i pomoc Pani dr. Wdzięczna pacjentka Ewa.

Wdzięczna pacjentka Ewa.