lek. dent. Aleksandra Jurek

Chciałabym polecić wszystkim szukającym dobrego stomatologa panią lekarz Aleksandrę Jurek. Jest ona bardzo dobrym stomatologiem, a przy okazji bardzo życzliwym. Osobiście chodzę do niej już z 6 lat i jestem bardzo zadowolona. Czy to jest wizyta publiczna czy prywatna do każdego pacjenta podchodzi tak samo, a jeżeli chodzi o wizyty prywatne to są tańsze niż u konkurencji.

Pani Doktor Aleksandra Jurek to osobo ANIOŁ jest świetna niechodziłam do Dentysty 9 lat strach i paraliż mnie ogarniał.Chodziła do pani Jurek na fundusz z dziećmi i tak sie stało ze ja wylądowałam na fotelu ale nie żałuje .!!!!!!! Super dentystka kobieta profesjonalnie podchodzi do sprawy spyta wypyta i strachu niema Naprawdę POLECAM Ceny prywatnie superrrrr Na fundusz kierować sie na Narutowicza 'Oftaldent' sami zobaczycie

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Tarnów"?

ulica Krasińskiego 6A

AMO-DENT