mgr Aleksandra Kasztalskamgr Aleksandra Kasztalska - zdjęcie profilowe

mgr Aleksandra Kasztalska

Psycholog

Z wykształcenia jestem psychologiem o specjalności klinicznej oraz psychoterapeutą. Zajmuje się przeprowadzaniem konsultacji psychologicznych, diagnozy neuropsychologicznej, badaniem funkcji poznawczych, sporządzaniem odpowiednich opnii oraz terapią poznawczo-behawioralną. Prowadzę również poradnictwo psychologiczne oraz terapie par i małżeństw. Stale rozszerzam swoje umiejętnosci oraz wiedzę uczestnicząc w odpowiednich kursach i szkoleniach.
Oferuję pomoc osobom, które doświadczają:
-problemów emocjonalnych (depresja, zab. Afektywne dwubiegunowe, wahania nastroju, obniżenie nastroju)
-stanów lękowych
-cierpią na zaburzenia osobowości
-silnego stresu
-trudności w relacjach z innymi
-trudnosci z zasypianuiem
-problemów somatycznych
-traumy
-żałoby zwiazanej ze śmiercią osoby bliskiej
-podejrzewają u siebie lub bliskiej osoby problem związany z uzależnieniem od alkoholu, narkotyków, hazardu oraz innych używek

Pani Aleksando dziękuję. Wreszcie ktoś był mi w stanie pomóc. Tyle lat musiałam czekać. Gorąco polecam panią psycholog.

Gorąco polecam panią psycholog.