lekarz Aleksandra Lisowiec-Zuska

Neurolog

Ciepła,empatyczna,wrażliwa na pacjenta lekarka!Uratowała życie mojemu synowi.Chodziliśmy po różnych lekarzach bo syna bolała głowa a wszędzie mówiono nam że to stres,nerwy itp.Pani Doktor zbadała go i natychmiast skierowała nas na rezonans z podejrzeniem guza mózgu.Już jesteśmy po operacji,syn czuje się dobrze.Przez cały czas byliśmy w kontakcie telefonicznym z Panią Doktor.Okazała się naszym Aniołem

Świetna Pani doktor . Konsekwentna w diagnostyce . Mimo że jestem osobą młodą nie wystawiła mnie za drzwi . Czuję ze zaopiekowała się mną w 100% Pomimo to ze po kilku latach jeszcze nie zdiagnozowała mojej choroby . Jest cierpliwa i nie odpuszcza . Robimy wszystkie badania i czuję ze jestesmy na dobrej drodze i rozpoczniemy leczenie. Poza tym bardzo ciepła i serdeczna.

Do Pani Doktor chodzę systematycznie od dwóch lat i nie zamienię jej na żadnego innego lekarza,zawsze przyjmuje mnie z uśmiechem i tym swoim ciepłym spojrzeniem,mogę z nią o wszystkim porozmawiać.zawsze cierpliwie wysłucha,mimo że ma tak dużo pacjentów pod gabinetem.Pani Doktor zawsze dokładnie bada i zleca potrzebne badania.To jest moja Pani Doktor.

Wspaniała lekarka i cudowny człowiek!Zawsze miła,uśmiechnięta,poświęca pacjentowi dużo uwagi i czasu,dokładnie tłumaczy na czym polega mój poblem.To szczęście że trafiłam na taką Panią Doktor!Gorąco polecam!!!