lekarz Aleksandra Mazur

Psychiatra

Bardzo polecam panią doktor wszystkim którzy mają problemy zdrowotne . Jest lekarzem o bardzo dużej wiedzy medycznej i trafnie diagnozuje każdą nawet najmniejszą chorobę . Właśnie dzięki Niej znowu odzyskałem chęć do życia i mogę normalnie funkcjonować . polecam Panią doktor wszystkim którzy mają problem psychiczny bo Jest wybitnym lekarzem i wspaniałą kobietą.

Byłam u tej pani DOKTOR porażka. Zbytnio nie zainteresowała się mną i moim problemem, jedyne co mi zaproponowała to prywatna terapię. Mój stan był już taki że potrzebowałam leków i kogoś kto będzie szukał przyczyny mojego stanu. Zmieniłam lekarza. Diagnoza postawiona bardzo szybko "depresja lękowa". Biorę leki i zaczynam wracać do siebie. Nie polecam tej Pani, pieniądze wyrzucone w błoto.

Jest najlepsza, to prawdziwy lekarz , oby bylo takich wiecej.

Jest najlepsza, to prawdziwy lekarz , oby bylo takich wiecej.

najlepszy psychiatra w przemyślu nic dodać nic ująć

najlepszy psychiatra w przemyślu nic dodać nic ująć

polecam.........kompetentna i profesjonalna i potrafi leczyc a nie tylko uzalezniac od lekow jak psychiatra u ktorej bylam wczesniej

Jest najgorszym psychiatrą na podkarpaciu

Jest najgorszym psychiatrą na podkarpaciu

KOBIETA O DOBRYM SERCU,DOBRYM PODEJŚCIU DO PACJENTA I DUŻEJ WIEDZY...ODMIENIŁA MOJE ŻYCIE:) POLECAM...