lekarz Aleksandra Mizera-Błaszczyk

Pediatra

Pani Mizera jest świetnym lekarzem pediatrą. Dzięki jej refleksowi i dobrej diagnozie, moja córka błyskawicznie została zoperowana, jak się okazało w ostatniej chwili przed "wylaniem" wyrostka. To jeden z tych bardzo nielicznych lekarzy, którzy potrafią też powiedzieć, ze nie są w czymś dobrze zorientowani i w zależności od istoty sprawy, poleca konsultacje u specjalisty lub sama zgłębia temat i przekazuje informacje przy kolejnej wizycie lub telefonicznie - taką sytuację miałam przy próbie zaszczepienia dziecka przed wyjazdem na wakacje nową szczepionką, która pojawiła się na rynku. Oczywiście znała ją, ale za mało o niej wiedziała, żeby mi z czystym sumieniem od razu polecić. Dziecko w końcu zostało zaszczepione, a ja miałam pewność, ze to dobra szczepionka. Dr Mizera jest bardzo spostrzegawcza jeśli chodzi o diagnozowanie i obserwacje dzieci, i dociekliwa. Moja córka wyrasta powoli z porad pediatry i obie się martwimy, gdzie znajdziemy takiego drugiego lekarza. To niesamowite, ale tyle lat do niej chodzimy, tyle dzieciaków przyjmuje dziennie, a nigdy nie widziałam u niej rutyny, która tak często ma miejsce chociażby przy kontrolnym badaniu przed szczepieniem. Ona zawsze dokładnie bada. Kurcze, fajnie mieć lekarza, który jak powie, że jest ok, to nie trzeba się zastanawiać, czy aby na pewno. Polecam z czystym sumieniem.

Niestety z porad pediatry już wyrosłem przyjmowała mnie do 20 roku życia u siebie. Zawsze mnie pamietała, pytała co słychać, no i oczywiście co najważniejsze dokładnie i powoli badała mnie za każdym razem. Pytała o szczegóły moich dolegliwości w przeciwieństwie do "doktor" Burakowskiej z pierwszego piętra (dla dorosłych) Gdybym mógł się dalej leczyć u DR. MIZERY, nie zmieniałbym przychodni :-)

Niestety z porad pediatry już wyrosłam, ale mimo tego Pani doktor przyjmowała mnie do 20 roku życia u siebie. Zawsze mnie pamietała, pytała co słychać, no i oczywiście co najważniejsze dokładnie i powoli badała mnie za każdym razem. Pytała o szczegóły moich dolegliwości. Czułam się bezpieczna pod taka opieką lekarską. Szkoda, że musiałam zmienić lekarkę. Polecam z czystym sumieniem.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Katowice"?

GCZD
medyków 16