lek. dent. Aleksandra Ośnicka

Pani Doktor jest bardzo miła, delikatna i profesjonalna. Wizyty u dentysty stały się przyjemnością, bo nie boję się bólu i wiem, że jestem w najlepszych rękach. Polecam wszystkim!

Polecam wszystkim!

Nie polecam,najgorszy dentysta z jakim się spotkałam,nie wrócę tam i oczywiście wszystkim będę odradzała wizytę w tym gabinecie, zdecydowanie nie polecam!!!!

Ogromna wiedza idąca w parze z umiejętnościami praktycznymi - zdecydowanie najlepszy stomatolog z jakim kiedykolwiek miałem styczność. Chcę chodzić tylko i wyłącznie do takich lekarzy

Pani Doktor to najbardziej kompetentna stomatolog jaką znam. Leczyła kanałowo ząb, który zepsuł inny lekarz. Minął rok i nie ma śladu po zapaleniu. Jest bardzo delikatna, nic nie bolało. Teraz przyjmuje w Rawiczu, w Arsdentice.

Jest bardzo delikatna, nic nie bolało. Teraz przyjmuje w Rawiczu, w Arsdentice.