lekarz Aleksandra Potocka

Pani dr Potocka, to nie lekarz, to artysta. Byłem u kilku stomatologów - chyba chałupników i wmawiano mi, że mam chorobę "prezesów ", gdyż mam bardzo mocny zgryz i w związku z tym moje zęby są słabe, a Pani dr Potocka dała radę i pomimo mojego wieku, wszystkie zęby " doprowadziła"do ładu. Serdecznie polecam. Miro

Zapewniam, iż nie jest to jakiekolwiek "cukrowanie" w stosunku do Pani Doktor Potockiej. Gdy, przez naprawdę zupełny przypadek, trafiłem w Jej ręce byłem przerażony. Przerażony dotychczasowymi doświadczeniami związanymi z wizytami u stomatologów, które spowodowały w moim przypadku, wielkie problemy z zębami. Ale dzięki Pani Doktor, przerażenie wyrażone litrami potu "wylanymi" na dentystycznym fotelu, przerodziło się w zupełny brak strachu przed wizytami u stomatologa. Mówiąc wprost, Pani Doktor Potocka "zabiła' moją wielką dentofobię. Fantastyczne podejście do pacjenta, połączone z umiejętnościami i wiedzą Pani Doktor, stanowi o Jej wyjątkowości, którą potwierdza także ...

Mówiąc wprost, Pani Doktor Potocka "zabiła' moją wielką dentofobię.
Fantastyczne podejście do pacjenta, połączone z umiejętnościami i wiedzą Pani Doktor, stanowi o Jej wyjątkowości, którą potwierdza także mój syn.
Polecam tego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog "?

Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog
NZOZ "Happy Dent" Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna
www.happydent1.pl ul. Krakowska 47
Radomsko
Zakład Opieki Zdrowotnej "ELMADENT" s. c.
Szpitalna 14
41-300 Dąbrowa Górnicza