lekarz Aleksandra Przybylska-Paprocka

Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor bardzo dokładnie mnie przebadała, była bardzo uprzejma, poradziła jakie powinnam dobrać okulary oraz co robić, aby nie psuć sobie wzroku.

Niestety Pani doktor odmówiła mi przyjęcia widząc moje dziecko już w okularach ( leczyła się w innym gabinecie), twierdząc ,że nie ma kropli potrzebnych do zbadania dziecka!!!! Powiedziałam ,że szybko wyskoczę do apteki i przyniosę potrzebne krople, nie wiedziała jak się wykręcić " niech Pani idzie do lekarza ,u którego się leczycie" " najlepiej jedźcie do Szczecina" . Bardzo to było przykre, czekałam na wizytę dwa tygodnie, w poczekalni też ponad godzinę, bo pani na recepcji w ogóle nie pillnowała kolejki, potrzebowałam opinii drugiego lekarza ,ale Pani widać strasznie niechętna do wyrażnia swojego zdania. Nie polecam- rzeczywiście pojechałam do Szczecina.