lekarz Aleksandra Przystalska-Bettin

3,7
3,5
3,1
3,2

Nie wiem dlaczego Panie tak nisko oceniają Panią Doktor tylko dlatego że bywa osoba chłodna w kontakcie... Czy nie najważniejsze dla nas jest to by sie dobrze czuć i być wyleczonymi lub odpowiednio prowadzonymi kobietami. Pani Doktor ma leczyć a nie prowadzić z nami towarzyskie rozmowy więc może Drogie Panie zaczniemy traktować fora opiniotwórcze jako bardzo ważne źródło dla innych kobiet które dopiero myślą o pierwszej wizycie i najlepeij gdyby na samym poczatku uzyskały pełną wiedzę i odpowiednie badania i prowadzenie...a uważam że Pani Aleksandra jest tym właściwym lekarzem do którego powinny się wybrać uzbrojone w odrobinę wyrozumiałości dla surowego tonu....co należy podkreslić...taki ton jest tylko napoczątku, pierwszych wizytach, później do pełnej kompetencji i zaangażowania dochodzi ogromna sympatia.
pozdrawiam i polecam.

miła osoba, trochę jej się śpieszy, badanie mnie bardzo bolało, ale potrafi odpowiedzieć na wszystkie pytania. mnie wysłała na krew już następnego dnia gdzie potrzebne były do tabletek. Opowiedziała mi dokładnie o różnych tabletkach i dała pełno ulotek abym się zorienotwała, które bym chciała.

Byłam u Pani Przystalskiej na nfz w przychodni na ul. Ikara. Jest miłą osobą ale moim zdaniem nie jest nie kompetentynym lekarzem, przypisując Mi antykoncepcję nie zaleciła i nie zrobiła żadnych badań układu krążenia, zakrzepów czy stanu wątroby! Nie polecam dr. Przystalskiej.

Mimo, że w pierwszej chwili wydawała się dość niemiła byłam zadowolona po wizycie. Chociaż by dlatego, że była pierwszym ginekologiem, który przebadał mi piersi i wytłumaczył jak dokonywać samobadania co nigdy nie zdarzyło się moim poprzednim lekarzom. Mam wrażenie, że kompleksowo podchodzi do pacjenta.

A ja raczej nie polecam...Moja pierwsza wizyta u ginekologa była właśnie u tej pani...wiadomo stres przeogromny podczas pierwszej wizyty a podejście straszne do pacjenta. Lekki uraz pozostał i postanowienie którego trzymam się do dzisiaj NIGDY więcej wizyt u ginekologa na kasę chorych!!Zgodzę się,że pani doktor nie jest od pogawędek ale od leczenia,ale przecież zagajenie rozmowy badź uśmiech nic nie kosztuje a pacjentka być może będzie mniej skrępowana. Takie moje odczucia!

JESTEM MŁODĄ OSOBĄ, PANI PRZYSTALSKA BYŁA MOIM PIERWSZYM GINEKOLOGIEM. PO PIERWSZEJ WIZYCIE BYŁAM BARDZO ZADOWOLONA, WYTŁUMACZYŁA MI WSZYSTKO CO BYŁO DLA MNIE NIE JASNE, ODPOWIEDZIAŁA NA WSZYSTKIE MOJE PYTANIA, DOKŁADNIE WYTŁUMACZYŁA KAŻDE ZAGADNIENIE KTÓRE MNIE INTERESOWAŁO. KOMPLEKSOWO POCHODZI DO PACJENTKI, PRZEPROWADZA DOKŁADNE BADANIA I NIE PODEJMUJE POCHOPNYCH DECYZJI. JEST BARDZO DOBRYM LEKARZEM I NIE ZAMIERZAM JEJ ZMIENIAC NA NIKOGO INNEGO.

To niegodziwe uwagi, pełne wyjątkowej agresji i chęci manipulacji ludzmi przy pomocy nieprawdziwych podłych opinii, niesprawiedliwych ocen. to jakas ukryta nienawisc do tej osoby. znam ja 30 lat, zawsze uczciwa, zyczliwa i wyjatkowo ciepla dla pacjentek, szczegolnie rozumiejaca cierpiacych. nie rozumiem tym bardziej chceci zniszczenia jej dobrej opinii.

Jestem bardzo miło zaskoczona wizytą u Pani doktor. Po przeczytaniu wielu opinii miałam mieszane uczucia. Pani doktor jest ciepłą i miłą osobą. Liczy się dla niej przede wszystkim dobro pacjentki. Odwiedziłam wielu lekarzy i uważam, że teraz już znalazłam właściwego lekarza. Polecam !!!

Pierwszy ginekolog który zbadał mi piersi, z czego jestem bardzo zadowolona, ponieważ sama nie bardzo wiem jak się do tego zabrać.

Pani bardzo kompetentna, uprzejma, wręcz ciepła dla pacjentek. poświęca bardzo dużo czasu i stara się wszystko dokładnie wytłumaczyć. na pewno jest lekarzem godnym polecenia innym pacjentkom. osobiście jestem Nią zachwycona.