Filtruj terminy

Michał Maliszewski

Poradnie specjalistyczne
plac Niepodległości 5
86-300 Grudziądz

Bardzo polecam jest bardzo dobry lecze sie juz troche u doktora i w koncu sie udalo zajsc w ciaze wiekszosc lekarzy kazala mi sie leczyc w klinikach dla bezpodnych a pan Michala sie nie poddawal i teraz z mezem jestesmy szczesliwi dziekujemy

lekarz Aleksandra Przystalska-Bettin

Nałkowskiej 19
86-300 Grudziądz

Nie wiem dlaczego Panie tak nisko oceniają Panią Doktor tylko dlatego że bywa osoba chłodna w kontakcie... Czy nie najważniejsze dla nas jest to by sie dobrze czuć i być wyleczonymi lub odpowiednio prowadzonymi kobietami. Pani Doktor ma leczyć a nie prowadzić z nami towarzyskie rozmowy więc może Drogie Panie zaczniemy traktować fora opiniotwórcze jako bardzo ważne źródło dla innych kobiet które dopiero myślą o pierwszej wizycie i najlepeij gdyby ...

lekarz Grzegrz Stańczak

szpital miejski im biegańskiego
szpitalna
Grudziądz

Bardzo pomocny i uprzejmy. Zawsze znajdzie czas na rozmowę i wytłumaczenie problemu. Lekarz godny polecenia.

dr Krzysztof Iwanier

Grudziądz

Jestem pacjentką doktora. Wg mnie to najlepszy lekarz w Grudziądzu, kompetentny. Prowadził moje ciąże , w tym zagrożoną, chuchał i dmuchał, abym ją donosiła. Bardzo dużo mu zawdzięczam Również bardzo miły i życzliwy człowiek.
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Paweł Sadłecki

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

ul. Wiejska 20A
86-300 Grudziądz

Lekarz , który wzbudza zaufanie Kompetentny rzeczowy sympatyczny Godny polecenia Indywidualne podejście do każdej pacjentki
Opinia dodana przez: Adriana

lekarz Aleksander Stadnicki-Kolendo

Grudziądz

Nie uprzejmy. Na moje skierowanie na oddział odpowiedział krótko, żebym z TAKIM CZYMŚ wróciła po pandemii. Dla niego błahostka , dla mnie nie. Nie wyjaśnił dlaczego. Dopiero po 2,5h czekania na ordynatora, rozmowa z ordynatorem wyjaśniła sytuacje. Zero empatii z jego strony do pacjenta. Obojętny na pomoc, co usłyszałam jeszcze od dwóch pań przybywajac na korytarzu w szpitalu.

lekarz Kazimiera Mielcarska

Grudziądz

Miła lekarka. Bezproblemowo kieruje na odpowiednie badania, bez proszenia. Jedyne "ale": miałam problem z nieregularnymi miesiączkami, pani doktor powiedziała że na razie nie ma się co martwić. Poszłam do innego lekarza i od razu zapisał mi odpowiednią terapię. Więc w tym aspekcie ciężko jest mi ocenić. Mimo to polecam

lekarz Zbigniew Krzyś

Morcinka 29
86-300 Grudziądz

jeśli lekarz wystawia sobie sam opinie że jest wspaniały to świadczy tylko o jego beznadziejności

lekarz Albin Ejankowski

Chełmińska 98/100 lok. 43
86-300 Grudziądz

Witam, polecam z czystym sumieniem Pana Doktora. Bardzo profesjonalny lekarz.

lekarz Rafał Soroko

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ul. Legionów 57 budynek 5
86-300 Grudziądz

Bardzo uprzejmy ale zarazem konkretny. Delikatny podczas badania,udziela wyczerpujących odpowiedzi na pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Traktuje pacjentki z szacunkiem i nie klepie niepotrzebnych głupot

Ginekolodzy położnicy w Grudziądzu