lekarz Elżbieta Pawlaczyk-Strugała

Wenerolog, Dermatolog

NAJLEPSZY DERMATOLOG!!! Długo próbowałam wyleczyć się u innych dermatologów z powodu mojego ciężkiego trądziku - aż wreszcie trafiłam do Pani doktor. Pani doktor na wizycie obejrzala dokladnie cala skore, odniosła się do innych moich schorzen i wszystko wytlumaczyła. Już po tygodniu stosowania leczenia- widzę wyraźną poprawę. Dziękuję za jej profesjonalizm i skuteczne podejście do problemu. Ponadto zrobilam u Pani doktor usta- i mam dokładnie takie jakie sobie wymarzyłam . GORĄCO POLECAAAAAAM!!!!!!!- Anioł, nie kobieta !

Znakomita lekarka. Budzi zaufanie poświęca odpowiednią ilość czasu na rozpatrzenie choroby. Polecam!

Polecam!