Filtruj terminy

Dermatolog Grudziądz

Slawomir Kowalik

al. 23-go Stycznia 18
86-300 Grudziądz

Jest to jeden z najlepszych lekarzy jakich znam ! od dawna miałam bieliznę po urodzeniu żaden lekarz nie wiedział co w takiej sytuacji zrobić , pewnego dnia gdy obchodziłam własnie swoje 10 urodziny poszłam do niego z ta bielizna , wszystko wyjaśnił ii podał świetne lekarstwa które pomogły , nie tylko w tym mi pomógł ... od 2-3 lat wg pana doktora mam AZS ( atopowe zapalenie skóry ) Pan ...
Opinia dodana przez: Lidka

lekarz Elżbieta Pawlaczyk-Strugała

Wenerolog, Dermatolog

Grudziądz

liczy sie tylko wypisanie recepty nic wiecej oczywiscie na konkretny srodek wiadomo o co chodzi,,,, nie polecam
Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Kazimierz Bodnar

Konstytucji 3 Maja 26
Grudziądz

Kompletne rozczarowanie! Ten lekarz podważa wyniki badań, nawet nie przeprowadził wywiadu, faszeruje pacjentów antybiotykami, nie potrafi podać przyczyny choroby tylko wróży jak z kart! Nie polecam nikomu, lepiej znaleźć kompetentnego lekarza który będzie potrafił odczytać wyniki badań, bo to strata pieniędzy, czasu i zdrowia!
Opinia dodana przez: true story

lekarz Jan Niedzin

Wenerolog, Dermatolog

marsz. Piłsudskiego 78a
86-300 Grudziądz

Stanowczo nie polecam. Przyszłam z problemem, którego doktor nie był w stanie rozwiązać, powątpiewam nawet w chęci. Nie otrzymałam żadnego skierowania, recepty. Usłyszałam: „nie pomogę, 200zł.” Nigdy nie spotkałam się z taka ignorancją podczas prywatnej wizyty. Bardzo mi przykro.

lekarz Dariusz Nowacki

Śniadeckich 82/55
86-300 Grudziądz

Bardzo uprzejmy i sympatyczny Pan Doktor. Z zaangażowaniem odpowiedział na wszystkie pytania, przeprowadził szczegółowy wywiad i zaproponował konkretne leczenie. Polecam !
Opinia dodana przez: Radek

lekarz Lidia Przekazińska

ulica Jaśminowa 22N

lekarz Grażyna Niedźwiecka

Linarczyk 19 a
86-302 Grudziądz

lekarz Małgorzata Drozd

Dermatolog

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ul. Legionów 57 budynek 5

Dermatolodzy w Grudziądzu