lekarz Justyna Kminikowska

Pediatra

To jest moja Pani Doktor. Prawdziwa kochana Pani Doktor. Wielokrotnie leczyla mojego synka. Wychodzilismy obronną reka z różnych, niekiedy ciezkich sytuacji. Bywalo, ze nie bylo Pani Doktor w pracy, leczylismy się przymusowo gdzie indziej i zawsze musielismy wrocic po wlasciwa pomoc do wlasciwej osoby. Ma wspaniałe podejscie. Karol zawsze mowi, ze pojdzie tylko do Pani Justyny :)

Lekarz z powołaniem. Miła, kompetentna, poświeca czas i uwagę, a co przede wszystkim- pamięta swoich pacjentów. Synek ma 7 m-cy, Pani Doktor dwukrotnie kierowała Nas na SOR, mimo mojego niezadowolenia, i za każdym razem skierowanie było wskazane, dziecko wymagało leczenia szpitalnego. Polecam gorąco. A że czasem czeka sie w kolejce, to nie wina Pani Doktor, która podczas wizyty nie spogląda na zegarek, tylko zajmuje się pacjentem, a przychodni, która zapisuje pacjentów w krótkim odstępie czasu. Wole poczekać na swoją kolej, niż szybko zostać taśmowo potraktowana. Choć jedynie raz czekałam, i ...

Polecam gorąco. A że czasem czeka sie w kolejce, to nie wina Pani Doktor, która podczas wizyty nie spogląda na zegarek, tylko zajmuje się pacjentem, a przychodni, która zapisuje pacjentów w krótkim odstępie czasu. Wole poczekać na swoją kolej, niż szybko zostać taśmowo potraktowana. Choć jedynie raz czekałam, i niespełna 10 minut.

Miła Pani Doktor, synek nareszcie nie boi się badania, zawsze otrzymujemy skuteczną pomoc. Dziękuję.

Pani Doktor jest to osoba, ktora pomogla calej mojej rodzinie niejeden raz. Mimo wielu pacjentow i czesto zmeczenia, stara sie odpowiedziec na moje watpliwosci i pytania. Zawsze wiem, co robic. Dzieciaczki szybko wychodza z choroby. Polecam z calego serca

Przeprowadziłam się do Grudziądza poł roku temu. Polecono mi Panią Doktor. I nie żałuję. Moje dwie coreczki bardzo lubią chodzić "na badanie do swojej Pani", a Pani Doktor naprawdę nam pomaga. Jedną z dziewczynek skierowała do szpitala, nie bardzo chciałam jechać, a okazało się, że konieczna była szybka operacja. A propos poprzedniej wypowiedzi. Mieszkam na pl. Niepodległości i czesto widzę, jak Pani Doktor parkuje rano na moim parkingu. Zapytałam dlaczego. Okazuje się, że nie ma miejsc na parkingu przy przychodni.

Bardzo polecam Panią Doktor.Zawsze potrafi pomóc skutecznie moim dzieciom. I ma z dziećmi bardzo dobry kontakt.

Jedynym minusem wizyty u pani doktor jest długie czekanie w kolejce, bo pacjentów do niej jest mnóstwo, mimo tego, że w przychodni przyjmują inni pediatrzy. Miła , dokładna, kompetentna, wszystko wytłumaczy, moje dzieci ją lubią. Sprawdza w karcie jakie leki podawane były ostatnio i czy można je wykorzystać w danej chwili. Dla mnie to duża oszczędność, bo zamiast kupić nowe wykorzystuje te które mam w apteczce.

Poprzednia opinia zdumiała mnie i wprowadziła w złość. Ktoś anonimowo wyładował swoje frustracje klikając w klawiaturę. Więc ja jeszcze raz chcę napisać, jak wiele zawdzięczam Pani Doktor. Mój synek chorował przez dwa lata. W tym czasie odwiedziłam 13 lekarzy, wykonałam mnóstwo badań, podawałam mnóstwo leków. Pani Doktor na podstawie tylko rozmowy dała jeden lek i po 2 tygodniach zapomniałam o chorobie synka!.A synek tylko u Pani Doktor nie płacze!

Jestem ojcem dwójki chłopców, chodzę z nimi do pani doktor już od ok. pół roku. Jestem bardzo zadowolony z pomocy i fachowości pani doktor. Pomogła nam w niejednej sytuacji. Poza tym jest kontaktowa i sympatyczna.

Przemiła i kompetentna pani doktor. Moje dzieci ją uwielbiają. Wizyta w przychodni przestała być stresem. Maluchy wychodzą z gabinetu z uśmiechem. I szybko zdrowieją :)