lekarz Justyna Kminikowska

Pani Doktor jest to osoba, ktora pomogla calej mojej rodzinie niejeden raz. Mimo wielu pacjentow i czesto zmeczenia, stara sie odpowiedziec na moje watpliwosci i pytania. Zawsze wiem, co robic. Dzieciaczki szybko wychodza z choroby. Polecam z calego serca

Bardzo polecam Panią Doktor.Zawsze potrafi pomóc skutecznie moim dzieciom. I ma z dziećmi bardzo dobry kontakt.

Jedynym minusem wizyty u pani doktor jest długie czekanie w kolejce, bo pacjentów do niej jest mnóstwo, mimo tego, że w przychodni przyjmują inni pediatrzy. Miła , dokładna, kompetentna, wszystko wytłumaczy, moje dzieci ją lubią. Sprawdza w karcie jakie leki podawane były ostatnio i czy można je wykorzystać w danej chwili. Dla mnie to duża oszczędność, bo zamiast kupić nowe wykorzystuje te które mam w apteczce.

Przeprowadziłam się do Grudziądza poł roku temu. Polecono mi Panią Doktor. I nie żałuję. Moje dwie coreczki bardzo lubią chodzić "na badanie do swojej Pani", a Pani Doktor naprawdę nam pomaga. Jedną z dziewczynek skierowała do szpitala, nie bardzo chciałam jechać, a okazało się, że konieczna była szybka operacja. A propos poprzedniej wypowiedzi. Mieszkam na pl. Niepodległości i czesto widzę, jak Pani Doktor parkuje rano na moim parkingu. Zapytałam dlaczego. Okazuje się, że nie ma miejsc na parkingu przy przychodni.

Jestem ojcem dwójki chłopców, chodzę z nimi do pani doktor już od ok. pół roku. Jestem bardzo zadowolony z pomocy i fachowości pani doktor. Pomogła nam w niejednej sytuacji. Poza tym jest kontaktowa i sympatyczna.

Jak najbardziej polecam Panią doktor, kompetentna, miła, delikatna, jak bada to dokładnie

Byłam kilka razy na wizycie i jestem zadowolona. Lekarka miła, moje dziecko polubiło przychodnię. Dostalam odpowiedzi na swoje pytania i są efekty leczenia.

Poprzednia opinia zdumiała mnie i wprowadziła w złość. Ktoś anonimowo wyładował swoje frustracje klikając w klawiaturę. Więc ja jeszcze raz chcę napisać, jak wiele zawdzięczam Pani Doktor. Mój synek chorował przez dwa lata. W tym czasie odwiedziłam 13 lekarzy, wykonałam mnóstwo badań, podawałam mnóstwo leków. Pani Doktor na podstawie tylko rozmowy dała jeden lek i po 2 tygodniach zapomniałam o chorobie synka!.A synek tylko u Pani Doktor nie płacze!

Polecam lekarke Jest dokladna nie szczedzi czasu na wytlumaczenie leczenia i zbadanie dziecka Pewnie dlatego zawsze sa do Pani doktor kolejki Polecam

Mimo dużej ilości pracy Pani Doktor zawsze stara się jak najlepiej pomóc moim dzieciom, jest wyrozumiała i uprzejma.