Lekarze Grudziądz

Gabinet terapii logopedyczno-pedagogicznej, Małgorzata Byczyńska
aleja 23 stycznia 54d/39
Grudziądz

wizyta już od 100
Pani Doktor to wspaniały człowiek, który bardzo motywuje do działania. Jeżeli słucha się tego co mówi i magluje dziecko w domu wedle wskazówek Pani Doktor nie ma możliwości, żeby to się nie udało:) dziękuję Bogu , że istnieją tacy ludzie :)
Opinia dodana przez: Magdalena
Grudziądz Urolog dziecięcy dr n. med. Tomasz Hilger

dr n. med. Tomasz Hilger

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Zespół Poradni Specjalistycznych
Rydygiera 15/17
86-300 Grudziądz

JESTESMY POD WRAZENIEM PROFESJONALIZMU,RZETELNOŚCI I UPRZEJMOŚCI PANA DOKTORA.KONKRETNY,CIERPLIWY,PRZEDE WSZYSTKIM ZNAJDUJĄCY CZAS ZAWSZE NA SPOKOJNĄ ROZMOWĘ,A TO NIESTETY CORAZ RZADSZE.LEKARZ Z POWOŁANIA,KOLEDZY POWINNI BRAĆ Z PANA PRZYKŁAD.Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY I Z CAŁYM SERCEM POLECAMY PANA DOKTORA,WSZYSTKIM POTRZEBUJĄCYM KONKRETNEJ I SZYBKIEJ POMOCY.DLA NAS JEST PAN BOGIEM
Opinia dodana przez: Nikodem P.

Slawomir Kowalik

Dermatolog

al. 23-go Stycznia 18
86-300 Grudziądz

Jest to jeden z najlepszych lekarzy jakich znam ! od dawna miałam bieliznę po urodzeniu żaden lekarz nie wiedział co w takiej sytuacji zrobić , pewnego dnia gdy obchodziłam własnie swoje 10 urodziny poszłam do niego z ta bielizna , wszystko wyjaśnił ii podał świetne lekarstwa które pomogły , nie tylko w tym mi pomógł ... od 2-3 lat wg pana doktora mam AZS ( atopowe zapalenie skóry ) Pan ...
Opinia dodana przez: Lidka

lekarz Grzegorz Myszkowski

Laryngolog

Morcinka 35
86-300 Grudziądz

arogancki,nieprzyjemny gbur i cham. Przestraszyl moje dziecko, zero podejścia, podjęcia rozmowy. Mój syn nie boi się żadnych badań ani lekarzy, mimo że ma 5 lat. Panu doktorowi udało się go wystraszyć jako pierwszej osobie w jego życiu. Wizyta u niego to kompletnie stracony czas. Zero rozmowym zero podejścia, tylko teksty do dziecka typu: "mam iść po ojca do Ciebie??!!" oraz " nie pan, tylko PAN DOKTOR". Gbur i cham jakiego ...

lekarz Lech Cesarz

Neonatolog, Pediatra

Długosza 7
86-300 Grudziądz

Lekarz pazerny na pieniądze. Gdy leczenie nie przynosi efektu zaprasza po recepty, ale płatne jak za wizytę. Sama wizyta trwa 5 minut. Lekarz bada tylko " problem " nie sprawdza uszu dziecka i innych. Osluchania trwa 15 sekund. Antybiotyk na wszystko.
Nie polecam.
Opinia dodana przez: Justyna

Michał Maliszewski

Poradnie specjalistyczne
plac Niepodległości 5
86-300 Grudziądz

Bardzo polecam jest bardzo dobry lecze sie juz troche u doktora i w koncu sie udalo zajsc w ciaze wiekszosc lekarzy kazala mi sie leczyc w klinikach dla bezpodnych a pan Michala sie nie poddawal i teraz z mezem jestesmy szczesliwi dziekujemy

lekarz Tadeusz Czumiel

Urolog

Grudziądz

Jeździłam od lekarza do lekarza i nic. A doktor od razu postawił diagnozę i odpowiednie leczenie. Polecam :)
Opinia dodana przez: Moniaa