lek. med. Krzysztof Radtkelek. med. Krzysztof Radtke - zdjęcie profilowe

lek. med. Krzysztof Radtke

Posiadam specjalizację z zakresu położnictwa i ginekologii. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując zarówno w szpitalu powiatowym jak i w szpitalach o najwyższym stopniu referencyjności co ułatwia mi pracę nawet z najtrudniejszymi przypadkami. Uzyskałem certyfikat wykonywania badań usg Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Posiadam również certyfikaty Fundacji Medycyny Płodowej do wykonywania badań usg pierwszego trymestru ciąży z oceną ryzyka m.in. zespołu Downa.
Wśród moich naj...

Doktor jest bardzo miły , dokładnie przeprowadza wywiad. Gabinet jest zadbany i wszystkie dodatkowe badania są przeprowadzane na miejscu. Jestem zadowolona z wizyty i polecam !

Polecam. Super lekarz zawsze uśmiechnięty, po wizycie moja żona zawsze była spokojna o zdrowie naszego maluszka. Duża wiedza, lekarz bardzo miły odpowiada na wszystkie pytania. Polecam !

Doktor Radtke prowadził 2 ciąże mojej żony i jesteśmy bardzo zadowoleni. Zawsze miła i przyjazna atmosfera, dużo życzliwosci i oczywiście pełen profesjonalizm. Żona czuła się komfortowo i bezpiecznie. Polecamy z całego serca!

Polecam z całego serca! Pan doktor bardzo empatyczny, delikatny i dbający o moje samopoczucie, spokojnie objaśniający krok po kroku, uprzedza i omawia każde swoje działanie, odpowiada wyczerpująco na każde pytanie. Czułam się bardzo komfortowo. Doktor Radtke to super specjalista.

Sympatyczny lekarz. Pan doktor wszystko tłumaczy i dokładnie odpowiada na wszystkie pytania. Pelen empatii, wspiera dobrym słowem. Czuję, że jestem w dobrych rękach. Polecam!

Bardzo profesjonalny lekarz! Wszystko dokładnie wyjaśnił, dopytywał o szczegóły i informował o każdym kroku badania. Samo badanie niebolesne, doktor bardzo delikatny, co również jest bardzo ważne. Doktor jest bardzo sympatyczny i empatyczny, dokładnie słucha problemu i stara się rozwiać wszystkie wątpliwość. Zdecydowanie polecam!