lekarz Aleksandra Pusiak

Ginekolog położnik, USG

Ten lekarz w ogóle nie wie co to dyskrecja. Obraża pacjentów i udaje wszyskowiedzącą.

średnio uprzejma pani doktor... byłam u niej dwa razy tłumaczac sobie ,że może miała gorszy dzień, ale jednak druga wizyta przebiegła w takiej samej atmosferze jak pierwsza! Nie polecam!!!

Bardzo dobry specjalista,wtym co robi przyjemna dostepna pani,poprostu profesjonaliskta

Mając 16 lat trafiłam z ostrym bólem w podbrzuszu do szpitala. Przyjęłą mnie wtedy Pani Pusiak, zaznaczam że był to mój piewszy raz u ginekologa i najważniejsze że byłam dziewicą. Nie wiedziałam że dziewice bada się przez odbyt(dowiedziałam się już po), dodam że Pani Pusiak pytała się czy jestem dziewicą i odpowiedziałam twiedząco. Po badaniu powiedziała mi że mam zapalenie jajników, co było dobrą diagnozą. I spytała się czy może powiedzieć mojej mamie, oczywiście się zgodziłam. Po wejściu mojej mamy powiedziała że mam zapalenie jajników ale radzi zrobić mi jeszcze test ciążowy!!!!!!!!!! Osłupiałam!!!! A moja mama to myślałam że zawału dostanie!!! Tak przy okazji po moim pierwszym razie, miałam ochotę wziąść zakrwiawione prześcieradło i iść do tej Pani i nie napiszę co zrobić!!! Nie polecam!!!

Wizyta publiczna u dr Pusiak = katastrofa! jestem mloda osoba, podczas wizyty bylam jeszcze o kilka lat mlodsza niz teraz, ale negatywne wrazenie pozostalo do dzis... pani dr okazala sie niesympatyczna. Gdy usiadlam juz gotowa do badania, zapytala nieuprzejmie: "Stosunki byly?" Co najmniej nietaktownie :/ Spodziewalabym sie raczej czegos w rodzaju: "Czy rozpoczela pani wspolzycie?", ewentualnie: "Czy ma pani za soba pierwszy stosunek?" Nie polecam!

bardzo cenie sobie tego lekarza i goraca polecam

bardzo cenie sobie tego lekarza i goraca polecam

witam dziś byłam pierwszy raz u Pani doktor muszę powiedzieć ze się pozytywnie zaskoczyłam wizyta przebiegła sprawnie i miło. Pani doktor bardzo skrupulatnie wszystko tłumaczyła.Polecam

rewelacyjny lekarz, konkretny, poświecający duzo czasu pacjentce, goraco polecam

Nie zgadzam sie zupelnie z poprzednią\opinią. Chodzę i znam Panią doktor od wielu lat.\Po kazdej wizycie jestem bardzo zadowolona. Latem rodzilam 2 dziecko na dyżurze była Pani doktor i bardzo mi pomogła.

Wredna stara baba, która powinna dawno się zająć "sztrykowaniem" a nie kobietami! niedelikatna, niemiła, opryskliwa! Zetknęłam się z nią w szpitalu, 17dni po terminie porodu chciała mnie odesłać na patologię. Dziękuję tylko położnym i innemu lekarzowi, że moje dziecko żyje