dr n. med. Aleksandra Smołka

Ortodonta, Stomatolog

Przyznam jako stała pacjentka pani Oli, że nie zamieniłabym jej nigdy na innego lekarza. Bardzo mi się podoba jej skuteczność leczenia i wszystko w miłej atmosferze. Polecam z całego serca!

Dbałość o pacjenta, uprzejmość oraz rzetelność. Tyle co mogę powiedzieć.

Dbałość o pacjenta, uprzejmość oraz rzetelność. Tyle co mogę powiedzieć.

Ogólnie nie chodzę do dentystów, bo nigdy nie miałem problemów z zębami. Niestety poczułem pierwszy ból, to poszedłem do tego gabinetu z nie małym strachem. Po wszystkim okazało się że prawie nic nie czułem! Pozytywnie zaskoczony :)

Przyszłam z dzieckiem do tej pani z mocno wysuniętą dolną żuchwą. Po 1,5 rocznym leczeniu rzeczywiście udało się naprawić wadę i teraz jestem szczęśliwa, że dziecko może się cieszyć normalnym uśmiechem. Pani zna się na rzeczy i jeśli chodzi o ortodoncję to szczerzę mogę polecić każdemu.

Bardzo miła pani doktor. Szczerze polecam :)

Bardzo miła pani doktor. Szczerze polecam :)

Ogólnie profesjonalna i znająca się na rzeczy Pani doktor. Polecam

Ogólnie profesjonalna i znająca się na rzeczy Pani doktor. Polecam

witam jako stała pacjentka pani dr. Aleksandry jestem bardzo zadowolona ze efktow jej leczenia, poniewaz zawsze mogłam liczyc na nia i na jej personel w nagłych przypadkach. Ogolnie w gabinecie panuje bardzo przyjazna atmosfera.

witam

Polecam serdecznie. Doktor to doktor ma się zająć tym co potrafi czyli leczeniem a nie pieszczeniem pacjenta

Jakkolwiek pani ta ma swoje wady - do teraz nie wiem, co się dzieje w mojej szczęce, no i jest średnio uprzejma, to efekty są i są zadowalające. Póki co. Jednak trzeba przyznać - drogo.

Dobra dentystka, bez bólu, ale strasznie drogo :)

Dobra dentystka, bez bólu, ale strasznie drogo :)

Dodawanie opinii

Brak możliwości dodawania kolejnych opinii na profilu tego lekarza.