Stomatolog Rybnik

Centrum Stomatologii i Medycyny Naturalnej "Alexa"
Strzelców Bytomskich 30
44-240 Rybnik

Zdecydowanie nie polecam wizyty u tej kobiety. Leczyłam u niej zgryz 8 lat temu, jako nastolatka. Nosiłam przez 2 lata stały aparat, kosztowało to bardzo dużo, a teraz jako dorosła osoba znowu mam problemy z zębami, gdy wróciłam do pani Smołki na reklamacje, dowiedziałam się ze to moja wina bo nie przyszłam do niej jak rosły mi ósemki. Ta kobieta to kpina a nie lekarz. Dwóch innych ortodonotów złapało się za głowę jak zobaczyli moje zeby i usłyszeli ze nosiłam już aparat stały. Co więcej pani Smołka jest bardzo bardzo nieuprzejmą osobą, zawsze robi wszystko w pośpiechu, czesto zrani mi usta albo policzek jak używa narzędzi, marudzi coś pod nosem, naprawdę nie polecam!!!!! Szkoda ze nie da się dać wszędzie po 1 gwiazdce w tej opinii!

Opinia dodana przez: Karolina

praktyka dentystyczna
wiertnicza 23
44-270 Rybnik

Spokojna, kompetentna, pewna siebie lekarka, która wie, co robi. Krok po kroku tłumaczy, co i dlaczego będzie się działo. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie, zawsze szuka rozwiązań, które będą najbardziej komfortowe dla pacjenta. Serdecznie polecam!!!

Opinia dodana przez: Barbara

Praktyka Dentystyczna lek. dent. Agnieszka Banaszkiewicz
Gliwicka 30c/19
44-200 Rybnik

Bardzo Polecam Panią Doktor ! Zęby już lecze u niej kilka lat, zawsze delikatna i precyzyjna, ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Widać że bardzo lubi swoją pracę a to niestety w środowisku lekarzy rzadko się spotyka. Jesli chodzi o koszty to nie są z sufitu jak u niektórych dentystów.... Bardzo polecam !:)

Opinia dodana przez: Ewa

NZOZ Niewiadom
Mościckiego 4
44-273 Rybnik

Polecam.Miła i kompetentna,Pomogła mi rozwiązać problem , z którym nie radziło sobie wielu utytuowanych stomatologów.Konkretnie powiedziała , że nic się nie da zrobić , bez wyciągania za kolejne wizyty przy nieskutecznym leczeniu.A resztę zrobiła , ze wyglądają na naturalne.

Rybnik

Najlepszy spacialista zebów.! o kazdego zebą walczyła.! Chodziłam do róznych specialistów ale ona była najlepsza. wrażliwa , miła o dobrym sercu. często nawet dokładała za bląby z własnej kieszeni.. Bardzo polceam niestety juz odeszła [*] ;((

44-200 Rybnik

Bardzo kompetentna lekarka, dużo czasu poświęca pacjentowi, dokładnie tłumaczy problem. Zależy jej na zębach pacjentów a nie na zbijaniu kasy.

Prywatny Gabinet Lekarski
Sławików 3
44-200 Rybnik

Od wielu lat super ale od czerwca brak kontaktu z lekarzem. Może ktoś wie gdzie aktualnie Pani doktor przyjmuje!?

Opinia dodana przez: walerian

Prywatny Gabinet Lekarski
Basztowa 32
44-217 Rybnik

Polecam wszystkim panią dr.Babczyńską jest super fachowcem w swojej dziedzinie ,chodzę już do niej wiele lat i mogę polecić każdemu :fachowa wiedza, konkretne leczenie Polecam każdemu kto dba o swoje zęby!!!!

NZOZ Stoma-Dental
Jana Kotucza 36
44-200 Rybnik

Bardzo polecam dra Skrzypczaka za jego dokładność i skrupulatność. Jest spokojny, rzeczowy i słucha pacjenta.
Inny lekarz stomatolog polecił mi Pana doktora jako "specjalistę od estetyki". Cieszę się, że trafiłam właśnie do niego.

Opinia dodana przez: Edyta

Reymonta 40
Rybnik

Zrobił na mnie przesympatyczne wrażenie - bardzo uprzejmy, niezwykle delikatny, niedrogi, profesjonalny - dla mnie - dentysta ideał :)

Opinia dodana przez: Asia

Stomatolodzy w mieście Rybnik