lekarz Sławomir Filipowski

2,7
2,7

Rewelacja pod każdym względem.Przemila atmosfera,profesjonalne podejście .Polecam z całego serca ❣️❣️❣️

Nie polecam. Przeżyłam szok u Pana doktora w gabinecie. Przyszłam na usunięcie zęba dolna siódemka . Dostałam znieczulenie w trzech miejscach. Niestety później zostałam w gabinecie bez opieki. Lekarz wraz z asystentka wyszli do swoich pomieszczeń. Po upływie 15 nastu minut przypomnieli sobie o Mnie. Niestety zastrzyk przestał działać i w tym czasie doszło do zakażenia a Ja niestety musiałam przechodzić wszystko od nowa. Ponownie znieczulenie i w końcu usunięcie zęba. Do takich sytuacji w gabinecie prywatnym nie powinno dojść.

rwanie na 5 -tkę leczenie też ok.

rwanie na 5 -tkę leczenie też ok.

Nie polecam usuwanie pare lat temu 8 dzis nie zdjęciu okazało sie ze jeszczr cos zostało. Mąż mial podobnie twierdzil ze ktos źle wyrwal a to dam doktor Filipowski. .leczyć zębów nie lubi najlepiej wyrywać

Stówa petarda, zasada jedna nie zlizywac gorzkiego bo potem boli ukłucie tego drugiego, usuwanie profesjonalne i bardzo szybkie przynajmniej w moim przypadku. 10/10

Witam! Dzisiaj miałem usuwaną szóstkę z rozłożonymi korzeniami. Całość usługi na wysokim poziomie; od przyjęcia i tłumaczenia poprzez znieczulenie i wyrwanie. Co do kosztów, to nie ma nacisku! Jak ktoś chce tradycyjne refundowane przez NFZ znieczulenie, to proszę bardzo, jak ktoś wie (tak jak ja), że ma zęby problematyczne i zwykłe znieczulenie to zbyt mało, to ma wolny wybór i może skorzystać ze znieczulenia nierefundowanego ale niezwykle skutecznego (również przez wiele godzin po usunięciu zęba!). Dlatego nie rozumiem narzekaczy. Jak strach paraliżuje i przez to żądacie dodatkowych płatnych usług to nie płaczcie. Z nadmiernym lękiem nie chodzi się do stomatologa lecz do psychologa!
Ja polecam "gościa"!!! Szybko, sprawnie i z pełną uprzejmością!!!!

Polecam. Od czasu jak leczę się tylko u niego minął strach przed dentysta. Zawsze znieczulenie i zero bólu. Gabinet godny polecenia. Przemiła asystentka :-)

Taki sobie lekarz asystentka wspaniała ale lekarz okropnie zrobił mi znieczulenie i szarpal się z zebem i to było najgorsze wyrywanie

Byłem u niego z kasy chorych , wyszedłem z rachunkiem na 150zł. Profesjonalny dentysta z ukrytymi kosztami , mam mieszane odczucia ...

Najlepszy dentysta do wyrywania zębów (głównie ósemek) . Do leczenia zębów się jednak nie nadaje. Wysłał mnie na cholernie drogie i czasochłonne leczenie szczęki i żuchwy do znajomego do Katowic,bo rzekomo nie mógł się dostać do tego zęba (poszłam do innego dentysty-dostał się bez problemu). A co mnie rozbawiło na maxa to reakcja po informacji ,że chcę go leczyć na kasę z NFZ ,a pan doktor był pewien ,że przyszłam z pełnym portfelem ;) - od razu przestał się do niego zabierać i uznał ,że nie da rady. Założę się,że ...

A co mnie rozbawiło na maxa to reakcja po informacji ,że chcę go leczyć na kasę z NFZ ,a pan doktor był pewien ,że przyszłam z pełnym portfelem ;) - od razu przestał się do niego zabierać i uznał ,że nie da rady. Założę się,że gdybym powiedziała że zapłacę to by go zrobił. Pomijając fakt,że mnie bolało, olał tę informację.
Wyrywanie ósemek wychodzi mu super, ale leczenie już dużo gorzej.
Nie poszłabym do niego leczyć zębów. Dobrze,że ósemki mi się już kończą ;)
Za znieczulenie też ostatnio zdziera. Była znajoma i musiała mieć podane dwie dawki,bo jedna nie zadziałała. Dziwne. Za słabe robi czy co?