lekarz Sławomir Filipowski

2,7
2,7

Byłam u tego lekarza wyrwać ósemkę wizyta ok profesjonalny sprzęt i znieczulenie zabieg bezbolesny lecz po kilku dniach okazało się że podczas zabiegu lekarz uszkodził mi zdrowego zęba w rezultacie połowa się ukruszyła i jestem zmuszona leczenia prywatnie ten ząb:/

z czystym sumieniem mogę polecić tego dentystę, ma profesjonalne podejście do pacjenta choć nie poświęca aż tyle czasu ile by się chciało, byłam tam wyrwać ósemkę i wyszłam bardzo zadowolona, mają super sprzęt(najnowsze znieczulenie) i kompletnie nic nie czułam! nawet po kilku godz czułam się super.polecam!

byłam stała pacjentką dr, ale kiedy zjawiłam sie na kontroli po 6 miesiacach od ostaniej wizyty pan dr robił mi styczne pomiedzy dwojka i trojka.... ładnie dobrany kolor, estetycznie ale nie ludzie drodzy za 500 zł !!

Ciągle się spieszy.Nie ma czasu na nic.

Ciągle się spieszy.Nie ma czasu na nic.

Ma mało czasu dla pacjenta .Ciągle się spieszy.Krytykuje innych.

Ma mało czasu dla pacjenta .Ciągle się spieszy.Krytykuje innych.