lekarz Sławomir Filipowski

2,7
2,7

STOMATOLOG TAKI SOBIE ZA TO PANI ASYSTENTKA BARDZO MIŁA PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO PACJENTA WIDAĆ ŻE ZNA SIĘ NA SWOJEJ PRACY CIEPŁA POTRAFI POCIESZYĆ PACJENTA

Chodziłam do tego pana prze jakiś rok. Niestety później postawił taką diagnozę o której żaden inny lekarz ani wujek google nie słyszał, nastraszyli kosztami tak, że wyszłam z gabinetu z płaczem i histerią. Od razu wraz z asystentką chcieli załatwiać wizytę w klinice u znajomego w Czechach. Dwa: Doktor na jednej wizycie mówi, żeby znów przyjść bo coś jest jeszcze do zrobienia, a gdy przychodzę śmieje mi się w twarz pytając po co przyszłam. Zęba wyrywała mi asystentka ponieważ pan doktor zamknął się sam na długi czas w jakimś pokoju i znieczulenie przestawało działać. No cyrk totalny. Ale miła asystentka przynajmniej.

Nieuprzejmy i bufonowaty, podczas wizyty nie wyjaśnił co dokładnie będzie mi robił, chociaż pytałem , cena usługi mnie zszokowała ,to szybkie i nieskomplikowane leczenie ,wymiana plomby bo poprzednia się bardzo poluzowała , i rozszczelniła, nigdy nie trafiłem na takiego nieuprzejmego i mało profesjonalnego lekarza ,nie polecam nikomu

Było to juz jakis czas temu...Moja dentystka była na urlopie więc z powodu bólu wybrałam się do pierwszego lepszego-gorzej trafić nie mogłam!!!Nieuprzejmy,po gabinecie biegał jakiś pies,ból niesamowity,nawet wstac nie zdążyłam z fotela a juz mi oznajmił-100zł sie należy.NIGDY WIĘCEJ!!!

bez komentarza, wizyta krótka, a cena horrendalna. jak czytam opinię zadowolonych pacjentów to aż się dziwię i przecieram oczy... czy tylko ja mam takiego pecha?

Znakomity stomatolog! Miły, sympatyczny, potrafi pomóc w bólu. Tłumaczy przebieg leczenia. Wizyta zazwyczaj krótka, lecz konkretna. Polecam wszystkim!

Pan Filipowski jest znakomitym dentystą! Świetnie radzi sobie z trudnymi zębami, potrafi znaleźć źródło bólu i skutecznie je usunąć. Wizyta jest szybka, ale konkretna. Polecam wszystkim!

Polecam!! Pan Filipowski jest świetnym specjalistą. Bez trudu potrafi znaleźć źródło bólu. Znakomicie wyrywa "trudne" zęby, o czym miałam okazję się przekonać ;) No i pomoc dentystyczna niezwykle ciepła i uprzejma!

No i pomoc dentystyczna niezwykle ciepła i uprzejma!

Poszedłem bez bólu zęba...profilaktycznie. Po "leczeniu" wyszedłem z bólem (nadwrażliwością) który trwa po dziś dzień. Usługa była bezbolesna ze znieczuleniem. Pan "doktor" zrobił mi miedzy zębami taką przerwę że musiałem uda się do innego stomatologa który był w szoku jak to zobaczył. Dziąsło między zębami mi nieodwracalnie opadło z powodu oczyszczania nitką ogromnej przerwy miedzyzębowej z kilogramów pokarmu po każdym posiłku. Po wizycie już następnego dnia się udałem do niego z uwagą, że coś jest nie tak. Zerowe zainteresowanie. Skierował mnie, po moich prośbach, na RTG i po obejrzeniu zdjęcia stwierdził że jest wszystko ok. Inny dentysta który poprawiał po nim przerwę nie krył nawet szoku i co się rzadko zdarza w tym środowisku przyznał, że ząb był źle zrobiony. Nie mówię już o cenie 350zł. Ten człowiek jest niepoważny. Ludzie ja chodziłem w swoim życiu do 10 dentystów. Niektórych mi nie polecano...ale takich cudów z zębem nie miałem. Z czystym sumieniem odradzam człowieka na każdej płaszczyźnie. Ps. A skusiłem się przez skaling na gouponie. Żałuję.

Witam - nie polecam. Ceny astronomiczne. Wyszłam w szoku. 15 minut i cena z 10% rabatem 270. Ubytek średniej wielkości, brak leczenia kanałowego i znieczulenia. Cóż wszyscy którzy wykupili grupona (a korzystałam u nich z piaskowania - tutaj na + robiła to bardzo sympatyczna pani) lepiej żeby nie zapisywali się na jakąkolwiek inną usługę ponieważ zapłacą za to podczas kolejnej wizyty. Niestety przede wszystkim rozczarowała mnie chytrość lekarza

Niestety przede wszystkim rozczarowała mnie chytrość lekarza