dr Martyna Rust - Bogacka

Niesamowita osobowość i znakomity lekarz. Prodesjonalnie podchodzi do każdego problemu, rozumie pacjenta i dokłada wszelkich starań by wszystko odbywało się bezboleśnie. Bardzo gorąco polecam. Okazuje się że wizyta u dentysty może być miłym wspomnieniem.

Pani Martyna to klasa sama w sobie :-) . Zawsze profesjonalnie z uśmiechem i świetnym podejściem do pacjenta ..można powiedzieć że "przywraca uśmiech" na twarzy.. wizyty dentystyczne to teraz czysty relaks a rwanie zębów "przyjemne" jak nigdy. Szczerze polecam wszystkim którzy poszukują świetnego specjalisty.

Bardzo polecam! Miła i profesjonalna opieka. Godna polecenia stomatolog zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Zdecydowanie polecam, Pani Martyna to profesjonalna, miła, pełna wdzięku stomatolog. Dzięki niej ponownie zacząłem chodzić do stomatologa.

jest lekarzem z bardzo dobrym podejściem , a usuwa ósemki znakomicie , sprawna i pewna tego co robi , bardzo się przykłada do pracy ...no i z męskiego pkt widzenia jest śliczna :-)

...no i z męskiego pkt widzenia jest śliczna :-)

przy leczeniu kanałowym 2 zębów dostałem dwóch powikłań: 1 Złamanie korony zęba i 2 Odma powietrzna ( przy tej chorobie muszę zażywać antybiotyki bo można dostać sepsy). Także nie polecam

Pani doktor... SUPER. 3 miesiące. Przestałem się bać stomatologa! Nie chodziłem z 15 lat, no chyba że bolało :) To jest moja pani stomatolog. Może zrobić ze mną wszystko :) Wszystkie oceny na 5 + .

Pani doktor... SUPER. 3 miesiące. Przestałem się bać stomatologa!
Nie chodziłem z 15 lat, no chyba że bolało :)
To jest moja pani stomatolog. Może zrobić ze mną wszystko :)
Wszystkie oceny na 5 + .