lek. dent. Aneta Pawlik

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Zacznijmy od początku. Zaufanie do kompetencji: kiedyś, czyli jakieś 6 lat temu mogłem jeszcze zaufać, obecnie kompetencja nijak ma się do efektów leczenia. Poświęcony czas: Czasu potrafi poświęcić bardzo wiele pacjentowi, ale co z tego skoro plomba, która jest podobno "najnowszej generacji" ściera się dosłownie z dnia na dzień i wypada? Godny polecenia: nie polecam. Tłumaczenie choroby i leczenia: Tłumaczy na 5 nawet z plusem, ale brak w tym jakiegokolwiek rozjaśnienia pacjentowi co tak naprawdę dzieje się z zębem, czyli na 1, stąd ocena 3. Kompleksowość podejścia: bardzo kompleksowo podchodzi ...

Zacznijmy od początku.
Godny polecenia: nie polecam.
Kompleksowość podejścia: bardzo kompleksowo podchodzi do pacjenta - potrafi wynaleźć dziesięć innych "dolegliwości" przychodząc tylko z jedną, główną.
Uprzejmość: Jest to bardzo złudna cecha. Uprzejmie odnosi się do klienta przez co wytwarza się atmosfera w której ciężko jest tej Pani odmówić na dodatkową u usługę podczas kolejnej wizyty, która rzekomo jest "niezbędna".
O zaprzestaniu korzystania z usług tego stomatologa przyczyniła się sytuacja z koniecznością usunięcia zęba w którym było wykonywane leczenie kanałowe, które i tak kosztowało krocie. Ząb był tak opiłowany od wewnątrz ze po roku ułamały się ścianki i nie było możliwości odbudowania zęba. Kolejna kwestia która mnie zraziła to jak wcześniej wspomniane dodatkowe usługi typu scaling. Niby nie są obowiązkowe, ale "proszę się przygotować.." brak słów.
Na szczęście już chodzę do innego stomatologa, wiem, usługa będzie wykonana faktycznie profesjonalnie i będzie na lata, a leczenie kanałowe, które już odbywałem, będzie wykonane z precyzją, a plomba mi nie wypadnie po jakimś czasie i nie pogorszy stanu uzębienia.

Pani Doktor bardzo miła, asystentki też. Natomiast jeśli chodzi o plomby to w życiu nie miałam tak źle zrobionych zębów. Przyszłam z dziurą która mnie nie bolała ale chodzilo mi o jej zlikwidowanie. Pani doktor gdy dowiedziała się że ostatni raz miałam wymieniane plomby 10 lat temu powiedziała że koniecznie muszę wymienić wszystkie plomby. Posłucham I teraz bardzo żałuję. Wymieniałam plomby w 6 zębach z czego 3 plomby już dawno się wykruszyły po ponad roku plus do tego pokruszył mi się ząb wraz z plomba. Zęby w których została wymieniona plomba zrobiły się bardzo wrażliwe na zimne napoje , czego wcześniej nie miałam. Pomijając fakt ,że po wymianie zęby bolały mnie pół roku- usłyszałam że muszę być cierpliwa i samo przejdzie. Ogólnie nie polecam.

Bardzo miła Pani stomatolog. Niestety plomby wylatuja do pół roku i trzeba na nowo robić i płacić płacić bo nie ma żadnej deklaracji. Problem ten jest nie tylko u mnie ale u wielu innych pacjentów. Może by coś zmienić bo usługi tej Pani wcale do tanich nie należą. Nadmieniam że regularnie korzystam z usług stomatologa a plomby które ronilam kiedyś dawno u innego stomatologa dalej są w porządku

Bardzo fachowe podejście do pacjenta. Wielka wyrozumiałość i cierpliwość. Najgorsze przypadki leczone bez bólu. Poza tym Pani doktor szanująca czas swoich pacjentów, punktualna. Od wielu lat bardzo dobry lekarz.

Bardzo jestem zadowolony z wizyty w gabinecie. Profesjonalne podejście do pacjenta. Dentysta godny polecenia!

Sympatyczna kompetentna,bezboleśnie, nie ma czego się doczepić, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, polecam kazdemu:)

Bardzo dobry stomatolog dziecięcy i nie tylko. Mój 3 letni synek, który boi się wiertarki, maszynki to obcinania włosów nie tylko dał sobie poplombować ząbki ale nie mógł doczekać się następnych wizyt. W domu po pierwszej wizycie nikt nie chciał uwierzyć że dał sobie zaplombować zęba i synek każdemu musiał otwierać buzię i pokazywać wyleczonego ząbka. obecnie ma wszystkie ząbki wyleczone a na wzmiankę że nie pójdzie do Pani doktor to w domu jest płacz i wymyśla że piata ósemka go boli i szóstki nie dają mu spokoju i że koniecznie musi iść do Pani doktor bo te zęby strasznie go bolą. Dlatego POLECAM POLECAM POLECAM

Super mega stomatolorzka bardzo dobry fachowiec profesjonalne podejście pracuje na dobrych materiałach wraz z higienistka tworzy uroczy team

wracając od innego stomatologa,gdzie małemu dziecku pani podała znieczulenie mega igłą juz nie miałam nadziei, że kiedykolwiek uda mi się namówić małą na wizytę.Niestety ból był tak duży że nie można było czekać.Pani doktor podeszła bardzo profesjonalnie do sprawy, córka od razu polubiła wizyty.Dziecku tłumaczy się wszystko co będzie się robiło. Naprawdę super wrazenie.polecam.byłam tam 1 raz i naprawdę polecam.

W 100 % godna polecenia jest przesympatyczna zawsze bałam się wizyty u dentysty ale gdy zaczęłam leczyć żeby u pani doktor mój strach minął jest bardzo uprzejma ma super odejście do pacjenta super bezboleśnie leczy zęby tteraz chodzę z synem ma świetne podejście do dzieci ceny różne w zależności co się robi ale uważam ze watro i ceny nie są jakieś wygórowane