lek. dent. Aneta Pawlik

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

wracając od innego stomatologa,gdzie małemu dziecku pani podała znieczulenie mega igłą juz nie miałam nadziei, że kiedykolwiek uda mi się namówić małą na wizytę.Niestety ból był tak duży że nie można było czekać.Pani doktor podeszła bardzo profesjonalnie do sprawy, córka od razu polubiła wizyty.Dziecku tłumaczy się wszystko co będzie się robiło. Naprawdę super wrazenie.polecam.byłam tam 1 raz i naprawdę polecam.

Miałam okazję leczyć się u pani A.Pawlik i po drugiej wizycie zrezygnowałam, ponieważ odniosłam wrażenie, że mój problem z jakim przyszłam jest po prostu śmieszny. Pani ciągle chichotała i szeptała z higienistką. Nie powstrzymywała się także od wrednych i nie na miejscu komentarzy. Kto by się czuł komfortowo w takiej sytuacji? Leczyłam się u wielu lekarzy stomatologów i ta pani jest na drugim miejscu moich najgorszych lekarzy. Napewno więcej do tego lekarza nie pójdę i NIE POLECAM.

Leczyłam zęby u Pani doktor kilka lat. Wszystko miło i przyjemnie, dopóki nie zaczęły mi wypadać plomby po kilku miesiącach od założenia. Co więcej oczywiście za kolejne musiałam zapłacić- nie ma takiego czegoś jak reklamacja. Uśmiech i miła atmosfera nie wyleczy mi porządnie zębów. Z bólem nie przejmuje bo ma komplet pacjentów. Porażka. Pozatym jest droga, żałuję że moją poprzednią dentystkę zamieniłam na Panią Pawlik.

Bardzo dobry stomatolog dziecięcy i nie tylko. Mój 3 letni synek, który boi się wiertarki, maszynki to obcinania włosów nie tylko dał sobie poplombować ząbki ale nie mógł doczekać się następnych wizyt. W domu po pierwszej wizycie nikt nie chciał uwierzyć że dał sobie zaplombować zęba i synek każdemu musiał otwierać buzię i pokazywać wyleczonego ząbka. obecnie ma wszystkie ząbki wyleczone a na wzmiankę że nie pójdzie do Pani doktor to w domu jest płacz i wymyśla że piata ósemka go boli i szóstki nie dają mu spokoju i że koniecznie musi iść do Pani doktor bo te zęby strasznie go bolą. Dlatego POLECAM POLECAM POLECAM

Bardzo profesjonalna praca Pani , świetne podejście -lecz niech zachowuje swe negatywy dla siebie . Ogółem mega , nic nie boli i z chęcią do niej chodzę ;d

W 100 % godna polecenia jest przesympatyczna zawsze bałam się wizyty u dentysty ale gdy zaczęłam leczyć żeby u pani doktor mój strach minął jest bardzo uprzejma ma super odejście do pacjenta super bezboleśnie leczy zęby tteraz chodzę z synem ma świetne podejście do dzieci ceny różne w zależności co się robi ale uważam ze watro i ceny nie są jakieś wygórowane

Jesteśmy pacjentami pani doktor. Najpierw trafiłam do niej z polecenia znajomych z moją córką. Teraz ja i mój mąż również leczymy zęby u pani doktor. Polecam. Kompetencja i fachowość oraz podejście do pacjenta wzorowe.

Nie wiem ,ale u mojego dziecka plomba wypadła po 3 miesiącach. A uśmiech Pani doktor i jej szczebiotanie nie leczą zębów.

serdecznie polecam panią stomatolog Pawlik. Świetnie podejście do dzieci, miła, uprzejma. Chodzę z 3,5 letnim dzieckiem - jestem bardzo zadowolona

Pierwszy raz z dzieckiem 3,5 letnim u dentysty.Poprzednie próby wizyt nieudane. Córeczka miała ból zęba i po zabiegu zapytała kiedy znowu przyjdziemy.Jestem w szoku jesli chodzi o podejscie do dzieci. Bardzo pozytywne rekomendacje dla Pani doktor.Zdecydowanie polecam