Lekarze Stomatolog Rybnik

dr Bożena Polańska-Petryna

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Św.Józefa33c
44-217 Rybnik

Fajna Pani doktor. Ceny przystępne. Terminy ok. Dobre podejście do dzieci i bojących się dorosłych. Polecam

dr Marek Szymański

gabinet prywatny
ul. Kościuszki 59 \\ ul. Jana III Sobieskiego 28
44-200 Rybnik

A mnie podpadł za pierwszym razem.Niby grzecznie i fajnie,zaplombował duży ubytek i wziął za to naprawdę niewiele.Jednak po krótkim czasie inna dentystka robiła mi zdjecie sasiedniego zęba który mnie rozbolał i przy okazji stwierdzila że ten ząb który robił pan doktor był zle wyczyszczony więc musiała po ekstrakcji tamtego pózniej go poprawiać.
Opinia dodana przez: D.G.
Najlepsza lekarka w całym Rybniku. Ma super podejście do dzieci i dorosłych. Jest bardzo uprzejma i traktuje swojego pacjenta poważnie.

dr n. med. Mariusz Michno

INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA DENTAL BRIDGE DR N.MED.MARIUSZ MICHNO
RYBNIK UL.PRZYJAŹNI 9 i
44-203 Rybnik

jestem stałym klientem i jestem zdegustowana zachowaniem tego Pana, zero szacunku do klienta co chwilę nowy mały ubytek do zrobienia i piaskowanie po czym uzupełnianie szkliwa bo od tej ilości zabiegów zwyczajnie odpada i jest wrażliwe. Zero komunikacji i kultury osobistej.
Opinia dodana przez: stały klient

lek. dent. Michał Rutkowski

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

NZOZ M.R. DENTAL Gabinet Stomatologiczny Michał Rutkowski
Wysoka 17
44-200 Rybnik

Pierwszy dentysta w Rybniku do którego dzieci chętnie idą ;) Córka wyszła zadowolona z gabinetu choć bardzo się bała tej wuzyty .Polecam .
Pani Beata jest stomatologiem godnym polecenia. Jest miła sympatyczna pomocna zna się na swojej pracy robi dokładnie starannie. Jestem pacjentką już długie lata chodzimy całą rodziną

lek. dent. Rafał Kiełkowski

K.E.N
44-200 Rybnik

Rewelacyjny dentysta .Może nie tłumaczy szczegółowo, ale bardzo trafnie diagnozuje problem.Konkretny,rzeczowy,profesjonalny.Polecam
Opinia dodana przez: Pacjentka

dr n. med. Dorota Stania

NZOZ LIFT-MED II spółka z o.o.
Cegielniana 14
44-200 Rybnik

Kasa i tyko kasa liczy się w tym gabinecie.Oczywiscie na pierwszej wizycie jest tak słodko że można uwierzyć w to, że wszystko będzie ok.Niestety po zgłoszeniu jakichkolwiek uwag już tak miło nie jest.Szkoda czasu i nerwów na to miejsce.

lek. dent. Aneta Pawlik

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Praktyka dentystyczna Aneta Pawlik
Sławików3
44-200 Rybnik

Zacznijmy od początku. Zaufanie do kompetencji: kiedyś, czyli jakieś 6 lat temu mogłem jeszcze zaufać, obecnie kompetencja nijak ma się do efektów leczenia. Poświęcony czas: Czasu potrafi poświęcić bardzo wiele pacjentowi, ale co z tego skoro plomba, która jest podobno "najnowszej generacji" ściera się dosłownie z dnia na dzień i wypada? Godny polecenia: nie polecam. Tłumaczenie choroby i leczenia: Tłumaczy na 5 nawet z plusem, ale brak w tym jakiegokolwiek ...

dr n. med. Antoni Baron

Chirurg stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Gliwicka 30 lok. 19
44-207 Rybnik

Przyznaję szczerze, że nie pamiętam już, ile zapłaciłam za wizytę. Faktem pozostaje, że pan dr wyrwał mi ósemkę jak należy. Przymierzam się do usunięcia kolejnej i jeśli tylko będę wtedy w Rybniku, wybiorę doktora Barona. Jestem w pełni zadowolona z jego usług.

lek. dent. Elżbieta Cyran

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Stomatologiczny Elżbieta Cyran
Mała 11 E
44-200 Rybnik

Świetne podejście do pacjenta i Pani doktor Cyran i personelu . Mam bardzo niską odporność na ból, nie powiem, że go nie było w moim skomplikowanym przypadku, ale Panie zrobiły wszystko bym czuła się komfortowo. Obecnie piękny uśmiech i leczymy dalej 🙂
Opinia dodana przez: Sylwia

lek. dent. Jarosława Szarek

praktyka stomatologiczna
orzepowicka
Rybnik

Do Pani doktor chodzę od zawsze bardzo miła uśmiechnięta profesjonalna polecam ,i bardzo dziękuję Pani doktor
Opinia dodana przez: Zofia
Wszystko ok za każdym razem a leczymy się od lat z cała rodzina. Jako pacjent czujesz się zaopiekowany. Nie testuje nikt twojego progu bólu. Zapytany o zastrzyk dostajesz go przed zabiegiem i wtedy już relaksujesz się a Twoje żeby są leczone. Dla mnie dosłownie przywraca uśmiech. Ceny do uniesienia przez statystycznego Polaka.

lek. dent. Adam Goraus

AS DENTAL
Orzepowice
44-200 Rybnik

Lekarz profesjonalista w swoim fachu. Wysoka kultura osobista. Podejście do pacjenta idealne. Zabieg usunięcia - szybko i bezboleśnie. Polecam !!!
Opinia dodana przez: Stanisław

lek. dent. Jurand Palka

Chirurg stomatolog

ulica Kilińskiego 34c/7
44-200 Rybnik

Bardzo polecam, korzystam z usług już lata i nie mam nic do zarzucenia - pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Bartłomiej

lek. dent. Leszek Oleś

AD MEDICO Przychodnia Lekarska
Jankowicka 18
44-200 Rybnik

Lekarz z polecenia! Fachowo i konkretnie obchodzi się z pacjentem, wszystko wyjaśni i doradzi. Polecam.
Opinia dodana przez: Ania
Podczas leczenia zęba u Pana Tomasza bez pytania i mojej zgody zabrał się za usunięcie kamienia. Oczywiście trzeba było za to zapłacić. Jest to jawne naciąganie pacjenta na koszty. Nie polecam.

lekarz Sławomir Filipowski

raciborska 35
44-200 Rybnik

Rewelacja pod każdym względem.Przemila atmosfera,profesjonalne podejście .Polecam z całego serca ❣️❣️❣️
Opinia dodana przez: Jolanta

Joanna Borucka

Dąbrówki 5c
44-210 Rybnik

W zasadzie zgadzam się z poniższą opinią, chociaż muszę przyznać że pani doktor leczyła mi dużo zębów i wiele plomb mam do dziś,a to że niektóre plomby po 2 czy 3 latach wylatują albo też po dłuższym czasie czernieja i muszą być wymieniane to może być do przyjęcia i wcale nie musi wynikać ze złego podejścia lekarza.
Opinia dodana przez: D.G.

Bożena Wieczorek

Ortodonta, Stomatolog

Niepubliczny Specjalistyczny Stomatologiczno-Protetyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Byłych Więźniów Politycznych 3
44-200 Rybnik

Chodziłam do pani doktor od dziecka w wieku 19 lat szukam innego lekarza ponieważ nie widać poprawy w zgryzie, w swojej karierze miałam 4 aparaty widać tylko lekka poprawę co przez tyle lat jest śmieszne, pani Wieczorek tłumaczyła to cały czas że za mało noszę aparat co oczywiście nie było prawdą. Pani doktor bardzo uprzejma, potrafi wiele wytłumaczyć jednka jeśli ktoś naprawdę chce mieć proste zęby, a nie wyrzucić kasę ...