Joanna Borucka

2,5
2,5

W zasadzie zgadzam się z poniższą opinią, chociaż muszę przyznać że pani doktor leczyła mi dużo zębów i wiele plomb mam do dziś,a to że niektóre plomby po 2 czy 3 latach wylatują albo też po dłuższym czasie czernieja i muszą być wymieniane to może być do przyjęcia i wcale nie musi wynikać ze złego podejścia lekarza.

Leczyłam się u tej pani i powiem, że nie polecam. Ubytki zrobione fachowo to mogę powiedzieć ale pani doktor chodzi na skróty. Gdy na wizycie kontrolowała moje zęby nic nie mówiła, że jest któryś do roboty natomiast po zmianie lekarza od razu dowiedziałam się, że mam conajmniej 5 zębów do roboty. Dziwne... Pani doktor chyba nie chce się pracować bo ząbki miałam zrobione na "odwal się" i po miesiącu wracałam z bólem. Atmosfera w gabinecie nawet fajna ale pani doktor rzuca głupie komentarze które nie powinny mieć miejsca. Zraziła mnie do siebie podejściem do pacjenta. Nie polecam pani doktor