lekarz Aleksandra Szyma-Grzechnik

Pediatra

2,7
3,3

Pani doktor bardzo miła. powoli i ze spokojem podchodzi do dzieci. badanie wykonuje bardzo powoli i dokładnie. mój synek przy niej jako jedynej nie płakał na wizycie u lekarza. ma rewelacyjne podejście do dzieci i dużą wiedzę medyczna. dobrze rozpoznała chorobę i zaleciła odpowiednie leczenie. a w razie niepewności od razu daje skierowania do lekarza specjalisty. polecam z całego serca. najlepszy pediatra u jakiego byłam i zaznaczam, że nie była to wizyta prywatna.

Witam. Pierwsza wizyta z dzieckiem (11 miesięcy). Lekarz o profesjonalnym podejściu, długie i wnikliwe badanie usłuchowe, poza stwierdzoną chorobą i zastosowanym leczeniem - wskazanie pilnego dodatkowego badania oraz wizyty kontrolnej po 3 dniach. Bardzo uprzejma w kontakcie, acz mówi mało - trzeba pytać (i wiedzieć o co pytać ;-) ). Minimum informacji o chorobie (zapalenie oskrzeli), ładnie napisana terapia (leki, dawkowanie). Zdaję sobie sprawę że pewne aspekty wynikają z tego że byłem "na NFZ u rodzinnego" gdzie lekarz w godzinie czy dwóch musi obsłużyć całą poczekalnię pacjentów... Ogólnie - napewno ...

Ogólnie - napewno wrócimy !

Kompetencji tej Pani nie podważam, podejście na poziomie ZERO, o chorobie dziecka nie wspomni (cyt. "... zaraz dam karteczkę o sobie Pani przeczyta ..." !!! Poświęcenie czasu choremu dziecku mniej niż zero - odbębnić swoje i tyle! Uprzejma ?! - kiedy , bo miałam (nie) przyjemność spotkać się z tą Panią nie raz... Nie polecam tego pediatry nawet wrogowi !!!