lek. dent. Aleksandra Szypulskalek. dent. Aleksandra Szypulska - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. dent. Aleksandra Szypulska

Pani Doktor Szypulska to najlepszy fachowiec w leczeniu kanałowym zębów. Gdy dowiedziałam się o konieczności takiego leczenia, byłam przerażona. Jednak nie było się czego obawiać. Trafiłam do gabinetu Doktor Szypulskiej, która ze spokojem wszystko mi wytłumaczyła. Sam zabieg był bezbolesny, a przyjazna atmosfera sprawiła, że nie czułam strachu i niepokoju. Bardzo polecam ten gabinet.

Jakiś czas temu miałem zęba do wyrwania. Strasznie sie tego bałem, jak sie okazało dopóki nie trafiłem do dr Szypulskiej. Wszystko poszło tak szybko i sprawnie, że nawet nie wiedziałem kiedy, a samo wyrywanie nie bolało zupełnie nic. Pełen profesjonalizm i to właśnie cenię w Pani doktor najbardziej!

Miałam leczone kanałowo dwa zęby u Pani Doktor Szypulskiej i jestem bardzo zadowolona. Sam zabieg był bardzo profesjonalnie przeprowadzony, nie czułam ani dyskomfortu ani bólu. Efekt również jest zadowalający, nie było żadnych komplikacji ani poprawek. Pani Doktor jest bardzo miła, każdego pacjenta traktuje z życzliwością. Polecam tego stomatologa każdemu.

Świetny fachowiec i na prawdę przemiła osoba. Jak do tej pory bałem się dentystów, to po kilku wizytach u dr Szypulskiej chyba zmienię zdanie. Na prawdę warto dbać o zęby, tym bardziej jeśli chodzi się do tak dobrego dentysty!

Najlepsza! Bardzo uprzejma, życzliwa, cierpliwa, delikatna, wyrozumiała, wspaniały fachowiec, służy radą.

Pani doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem. Cierpliwa, dokładna, potrafi w odpowiedni sposób poradzić sobie nawet z największymi lękami i obawami pacjenta.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134