Stomatolog Pruszków

Pruszków Stomatolog lek. dent. Aleksandra Szypulska

lek. dent. Aleksandra Szypulska

Dental-Design
Pruszków

Pani Doktor Szypulska to najlepszy fachowiec w leczeniu kanałowym zębów. Gdy dowiedziałam się o konieczności takiego leczenia, byłam przerażona. Jednak nie było się czego obawiać. Trafiłam do gabinetu Doktor Szypulskiej, która ze spokojem wszystko mi wytłumaczyła. Sam zabieg był bezbolesny, a przyjazna atmosfera sprawiła, że nie czułam strachu i niepokoju. Bardzo polecam ten gabinet.
Opinia dodana przez: Justyna
Pruszków Stomatolog lek. dent. Aleksandra Jaworska

lek. dent. Aleksandra Jaworska

Dental Design Jaworska
05-802 Pruszków

Nie wiem jak to powiedzieć, ale chyba wystarczy napisać, że dr Jaworska to świetny dentysta. Na prawdę od dziecka miałem stracha przed wizytą w gabinecie, ale wszystko się zmieniło kiedy odwiedziłem dr Jaworską. Bardzo miła, ze świetnym podejściem do pacjenta no i przede wszystkim praktycznie nic nie bolało :). Godna polecenia, to pewne!
Opinia dodana przez: Nonalenth

lekarz Grzegorz Muranty

Pruszków

Ja bynajmiej leczyłem zęby i wstawiałem protezy /góra i dół/ u dr. Murantego / Marzec-Kwiecień 2011r./ Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi. Trwało to trochę ale żeby solidnie wykonać leczenie i proezy to wymaga jednak czasu. Co do ceny za usługę to uważam że bardzo przystępna. Proszę nie szargać opinii naprawdę dobrego specjalisyty. Podłość ludzka nie zna granic! Dziwię się tym którzy przychodzą do Pana doktora /a jest ich wielu/ ...

Marek Rybicki

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Pruszków

jeżeli chodzi o implanty fachowiec jakich mało. kolejka dluga, ale warto. polecam serdecznie każdemu.
Opinia dodana przez: Malec J

lek. dent. Aleksandra Gnyszka

Dental Design Jaworska
05-802 Pruszków

miła pani doktor, ale przede wszystkim zna się na rzeczy. fachowe podejście ale jednocześnie też "ludzkie", wytłumaczy dokładnie co robi, tak, że każdy zrozumie. naprawdę polecam.
Opinia dodana przez: WalentowiczAgnieszka

lek. dent. Anna Świerczewska

Centrum Stomatologiczne Skorosze-Stomatologia Nad Utratą
ul. Kręta 3B
05-082 Pruszków

Jestem z tych pacjentów którzy jeżeli nie muszą to unikają stomatologa. Z tego powodu doigrałem się poważnego stanu zapalnego. Trafiłem do Pani Doktor Świerczewskiej pełen obaw, a tu miłe zaskoczenie. Dentysta mówi do mnie językiem zrozumiałym, dokładnie tłumaczy co się stało i jak sobie z tym poradzimy. Efekt - po 4 wizytach uratowane 2 zęby z leczeniem kanałowym. Dodatkowo, teraz sam umawiam się na wizyty kontrolne a nie jak już ...
Opinia dodana przez: Michał

Małgorzata Galińska

Dobra 21
05-804 Pruszków

jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyt u Pani Doktor; jest świetnym fachowcem w leczeniu zębów , posiada świetne umiejętności wyrwania zęba, jest przy tym jest uprzejma, zawsze wytłumaczy co robi i działa kojąco na osoby, które bardzo boją się takich wizyt; gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Jolanta

lek. dent. Edyta Pieczykolan

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Przychodnia Specjalistyczna i Ratownictwo Medyczne
Andrzeja 23
05-800 Pruszków

Swietny lekarz. Takich nam potrzeba. Osoba wyjątkowo miła, która łączy profesjonalizm z szacunkiem do pacjenta. Jedyna dentystka, do której ... chodzę z przyjemnością. Rzecz niesłychana. Dawniej takich dobroczyńców noszono w lektykach. Polecam.
Opinia dodana przez: Andrzej

Renata Pussta-Bijak

Kraszewskiego 5, pok.10
05-800 Pruszków

Kobieta anioł , dla wszystkich boi dudków, do tego pełen profesjonalizm i szybkość działania :)Na prawdę polecam
Opinia dodana przez: Agata

lek. dent. Olga Kwiatkowska

ul. Tadeusza Kościuszki 5
05-822 Pruszków

Witam. Także polecam, wizyty są przyjemnością u tej pani doktor, mam wyleczone wszystkie zęby, mam się zgłosić za jakiś czas na kontrolę, a na pewno skorzystam także z możliwości wybielenia zębów w tym gabinecie. Ufam na 100% i polecam.
Opinia dodana przez: Sylwia

Stomatolodzy w Pruszkowie