Stomatolog Pruszków

Stomatolog Pruszków lek. dent. Aleksandra Jaworska

Dental Design Jaworska
Zamiejska 13
05-802 Pruszków

Nie wiem jak to powiedzieć, ale chyba wystarczy napisać, że dr Jaworska to świetny dentysta. Na prawdę od dziecka miałem stracha przed wizytą w gabinecie, ale wszystko się zmieniło kiedy odwiedziłem dr Jaworską. Bardzo miła, ze świetnym podejściem do pacjenta no i przede wszystkim praktycznie nic nie bolało :). Godna polecenia, to pewne!
Opinia dodana przez: Nonalenth
Stomatolog Pruszków lek. dent. Aleksandra Szypulska

Dental-Design
Zamiejska 13
Pruszków

Pani Doktor Szypulska to najlepszy fachowiec w leczeniu kanałowym zębów. Gdy dowiedziałam się o konieczności takiego leczenia, byłam przerażona. Jednak nie było się czego obawiać. Trafiłam do gabinetu Doktor Szypulskiej, która ze spokojem wszystko mi wytłumaczyła. Sam zabieg był bezbolesny, a przyjazna atmosfera sprawiła, że nie czułam strachu i niepokoju. Bardzo polecam ten gabinet.
Opinia dodana przez: Justyna

Dobra 21
05-804 Pruszków

jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyt u Pani Doktor; jest świetnym fachowcem w leczeniu zębów , posiada świetne umiejętności wyrwania zęba, jest przy tym jest uprzejma, zawsze wytłumaczy co robi i działa kojąco na osoby, które bardzo boją się takich wizyt; gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Jolanta

lek. dent. Edyta Pieczykolan

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Przychodnia Specjalistyczna i Ratownictwo Medyczne
Andrzeja 23
05-800 Pruszków

Swietny lekarz. Takich nam potrzeba. Osoba wyjątkowo miła, która łączy profesjonalizm z szacunkiem do pacjenta. Jedyna dentystka, do której ... chodzę z przyjemnością. Rzecz niesłychana. Dawniej takich dobroczyńców noszono w lektykach. Polecam.
Opinia dodana przez: Andrzej

Kraszewskiego 5, pok.10
05-800 Pruszków

Kobieta anioł , dla wszystkich boi dudków, do tego pełen profesjonalizm i szybkość działania :)Na prawdę polecam
Opinia dodana przez: Agata

Centrum Stomatologiczne Skorosze-Stomatologia Nad Utratą
ul. Kręta 3B
05-082 Pruszków

Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonego zabiegu! Pani doktor jest zdecydowanie dobrze wykwalifikowanym specjalistą. Rzeczowo odpowiedziała na wszystkie moje pytania, była cierpliwa i opanowana. Na pewno w przyszłości chętnie tam wrócę :)
Opinia dodana przez: Dawid

ul. Tadeusza Kościuszki 5
05-822 Pruszków

Witam. Także polecam, wizyty są przyjemnością u tej pani doktor, mam wyleczone wszystkie zęby, mam się zgłosić za jakiś czas na kontrolę, a na pewno skorzystam także z możliwości wybielenia zębów w tym gabinecie. Ufam na 100% i polecam.
Opinia dodana przez: Sylwia

gabinet prywatny
Ostoja-ul.Ireny 124
05-800 Pruszków

Wierzcie mi,że mało jest stomatologów ze znajomością swego fachu i po drugie co bardzo ważne ,a wielu z Was nie zwraca uwagi na tę część wizyty u stomatologa, zachowana jest niezwykła czystość i sterylność w gabinecie. Pamiętajcie,że bakterie w jamie ustnej to sprawcy wielu innych problemów zdrowotnych.Nie wystarczą rękawiczki,gdy odbiera się w nich telefon a potem wraca się do pacjenta.Dr.Adam wie o tym i możecie czuć się bezpieczni.Z całego serca ...

Kosynierów 18/2
05-800 Pruszków

Pani dr Pierzynowska jest najlepszym lekarzem .Leczę się u dr od czternastu lat i nigdy nie zrezygnuje. Miła , profesjonalna, skuteczna , bezkompromisowa w leczeniu .Gabinet jest świetnie wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt potrzebny do leczenia .Wiedza i doświadczenie Pani dr sprawiły doskonałe efekty.Mam piękne zęby i pokazuje je wszystkim często uśmiechając się. Bardzo dziękuję Pani dr !
Opinia dodana przez: Pacjentka

Kosynierów 18/2
05-800 Pruszków

świetna zarówno profesjonalnie jak i z punktu widzenia podejścia do pacjenta
zawsze miła uśmiechnięta i zainteresowana pacjentem

Stomatolodzy w Pruszkowie