lekarz Aleksandra Wiśniewska-Lis

1,8
1,6
1,8
1,5

nie polecam tego lekarza, gdyż kompleksowo nie podchodzi do problemu zdrowotnego. interesuje się tylko swoją dziedziną. Z nadczynności doprowadziła mnie do niedoczynności tarczycy.

nie polecam tej doktor. Jest arogancka, nie interesują ją choroby towarzyszące t.j. choroby serca. Jej powiedzenie to " jak pani jest niezadowolona to proszę sobie zmienić lekarza!!!Od roku leczę się sama i dobrze się czuję! niedługo zamierzam skonsultować się z innym endokrynologiem i skorzystam z rekomendacji innych pacjentów.

Bardzo niemiła pani, która pracuje za karę

Bardzo niemiła pani, która pracuje za karę

Miałem okazję spotkać panią doktor na badaniu w ZUSie.Jak ktoś taki może orzekać, tym bardziej w sprawach kardiologicznych. Do reki dostała PANI DOKTOR EKG ze świeżym zawałem prosto z izby przyjęć ze szpitala i odziwo nic nie widziała A to bardzo ciekawe bo w szpitalu nawet rozebrać sponi samemu mi nie pozwolili .W dodatku bardzo mało komunikatywna coś tam sobie mamroce pod nosem taka kresowa szeptucha. Dobrały się ze swoją koleżanką uzdrowicielką dr Ireną K.

Lekarz bardzo niemiły nie znoszący sprzeciwu.Upaja się poniżaniem pacjentów.A przecież my też jesteśmy ludźmi pani doktor!!!!Z lubością korzysta ze swojej "wyższości".Ale czy na pewno z wyższości?Nie polecam!!!!!

Pierwsze dwie wizyty były w miarę. Przy następnych już mniej. Lekarka bardzo małomówna. Nie tłumaczy dlaczego zmienia leki, nie wytłumaczyła mi co się dzieje z moją tarczycą. Nie polecam!

Według mnie ma wiedzę i można jej zaufać, chociaż po pierwszej wizycie można mieć inne zdanie.

Lekarz bardzo mało kompetentny. Diagnozuje wielkość guza z biopsji " jak może być duży guzek skoro jest w wyniku biopsji tylko mały krzyzyk", a przecież to nie jest USG.Wogóle nie rozumiem lekarza, niezgodność diagnozy, raz mówi tak, a później zupełnie coś innego.

u Pani doktor byłam raz i zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. odpowiedziała mi wyczerpująco na wszystkie moje pytania. sprawia wrażenie miłej i kompetentnej osoby. Kilka osób z mojego otoczenia równiez chodzi do Pani Doktor, z ta różnicą ,ze te osoby na kasę chorych, a ja poszłam prywatnie. moi znajomi także są zadowoleni z prowadzenia choroby przez Panią Wiśniewska, chodza dlo niej juz po kilka ładnych lat i nie maja zamieru zmieniac lekarza. gorąco polecam

u Pani doktor byłam raz i zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie.

ok 6 lat leczylam sie u tej lekarki. To byl po prostu koszmar! Lekarka nie znoszaca sprzeciwu, nie dyskutujaca z pacjetem o jego stanie zdrowia. Zapisuje na tony tabletki w takich dawkach ,ze po tych 6-ciu latach prawie wyplulam watrobe. Malo tego, zafundowala mi bez jakichkolwiek tlumaczen dwa razy jod radioaktywny. Postanowilm jeszcze troche pozyc i zakonczlam znajomosc z tym "lekarzem" zatrzaskujac za soba bardzo wymownie drzwi. NIE POLECAM tym , ktorzy cenia swoje zdrowie!!!!!