dr Aleksandra Własna-Szatkowska

Bardzo otwarta, szybko zyskała sympatie mojej córki. Mamy do Pani doktor duże zaufanie, już po raz kolejny wyciąga z choroby.

Byłem w czwartek z synem u Pani doktor w Pniewach, szczerze powiem że jestem bardzo zadowolony, przesympatyczna, z podejściem do dzieci, a co najważniejsze bardzo pomogła ponieważ syn od dłuższego czasu nam chorował i jeździliśmy po lekarzach a tutaj na miejscu Pani pediatra i w końcu udało się postawić dobrą diagnozę. Bardzo dziękujemy.

Pani dr Szatkowska nie powinna mieć zaszczytu nazwania jej pediatką.Jest beznadziejnym lekarzem który na każdy problem z dzieckiem przepisuje syrop Pulneo!!!Uwagi które się jej zwraca nie docierają do jej małego mózgu!!! Doprowadziła moją córke do dwóch zapaleń płuc w roku! Nie umie leczyć dzieci nie orientuje sie w lekach!!!! Porażka beznadzieja farsa NIE POLECAM!!!!!!Z czystym sumieniem mogę stwierdzić ze wizyty u niej to strata czasu i pieniedzy poniewaz leki zapisywane przez tego lekarza są żle dobrane!!!! NIE POLECAM!!!!!!!

Bardzo miła osoba,uważnie słuchająca co ma pacjent do powiedzenia, aczkolwiek trzeba od niej "wyciągać" informacje na temat choroby.

Pani doktor jest mila i uprzejma ale moje dziecko strasznie sie jej boi, stara sie raczej odprawic pacjenta szybko, czesto zapisuje antybiotyki ktore zamiast pomagac w wiekszosci szkodza, raczej nie polecam