lekarz Aleksandra Zygaryn-Kaczmarczyk

Pani doktor jest przesympatyczna, zawsze uśmiechnięta. Z mężem darzymy Panią ogromnym zaufaniem. Zawsze wszystko wytłumaczy. U innych lekarzy niestety od razu dostajemy antybiotyk, ostatnio syn dostał antybiotyk na... przeziębienie.... więc wstrzymujemy się z podaniem i zawsze czekamy na wizytę u Pani doktor, która przed podaniem antybiotyku zleca badanie krwi. Za zaufanie do kompetencji dałabym jeszcze więcej gwiazdek, gdyby była taka możliwość. Bardzo, bardzo polecam!!!! :)

Pani doktor to pediatra z powołania. Podejście do dziecka rewelacyjne, dzięki temu wizyta w gabinecie odbywa się bez płaczu. Diagnozy stawiane bardzo celnie. Zawsze dobrze wszystko wytłumaczy i doradzi. Nie przepisuje antybiotyków bez powodu i nikogo nie krytykuje. Polecam jako mama dwójki małych dzieci. Mama Igi

Polecam Panią Aleksandre, super podejście do dzieci, dba o pacjenta i wszystko tłumaczy odnośnie choroby:) Bardzo polecamy

Złota kobieta. Miła z super podejściem do dzieci.nie wciska antybiotyków. Stawia dobre diagnozy polecam z całego serca.

Polecam panią Aleksandre, fachowe podejście, wszystko odnośnie choroby tłumaczy, do tego bardzo uprzejma, można z nią porozmawiać o różnych tematach. POLECAM :)

Bardzo Dobra, Miła, Mądra Pani Doktor Wkoncu Normalny Pediatra :) Polecam 100% Jesteśmy z Synkiem Bardzo Zadowoleni :)