Alergolog Dziecięcy Białystok

lekarz Izabela Konończuk

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Antoniukowska 11A lok109
Białystok

Zgadzam się z wszystkimi pozytywnymi opiniami o pani doktor. Po prostu ludzki lekarz :) Lecze się jako osoba dorosła ale z pewnością jeśli swoje dzieci również będę leczyć u pani doktor.

Opinia dodana przez: Ania

Dziecięcy Szpital Kliniczny

Białystok

Polecam serdecznie! Pani Doktor jest super, chodziłem do niej 2 lata, pomaga jak tylko może, zarówno w czasie leczenia jak i po (po ukończeniu 18 r.ż.). Bardzo uprzejma i kompetentna. Nie spotkałem drugiego takiego lekarza w żadnej przychodni dla dorosłych.

Opinia dodana przez: Maciej

Maria Sosnowska

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Białystok

Pani doktor jest znakomitym specjalistą, jak również ma ogromnie dużo empatii w podejściu do pacjenta. Zdecydowanie wyróżnia się swoim profesjonalizmem na tle innych lekarzy. Polecam.

Opinia dodana przez: Weronika

Centrum Medyczne Warszawska
Bukowskiego1
Białystok

Lekarz z powołania, pasjonatka swojej pracy, idealne podejście do dziecka, diagnoza i leczenie trafione w 100%, poprawa po 24h od zastosowania leku. Stara szkoła lekarska;).Pani Doktor nie leczy objawów choroby lecz jej przyczyny, niezwykłe w dzisiejszych czasach.Polecam wszystkim zaniepokojonym mamom z kilkoma różnymi diagnozami.Wspaniały lekarz i człowiek.

prof. dr hab. n. med. Maciej Kaczmarski

Alergolog dziecięcy, Gastroenterolog dziecięcy

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3
15-275 Białystok

to na pewno dobry lekarz, poleciłbym znajomemu.

to na pewno dobry lekarz, poleciłbym znajomemu.

Opinia dodana przez: elaela ela-ela88